آرتتا: خیلی زود به یک پیروزی نیاز داشتیم

میکل آرتتا مدعی شد برتری مقابل وست بروم باعث افزایش اعتماد به نفس بازیکنان آرسنال خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شروع بسیار ضعیف فصل جدید و قبول دو شکست متوالی در لیگ برتر برابر برنتفورد و چلسی، آرسنال دیشب در جام اتحادیه شروعی فوق العاده داشته و با تکیه بر هت تریک کاپیتان خود پیر آمریک اوبامیانگ، موفق شد با شش گل این حریف نگون بخت را مغلوب کند. میکل آرتتا در پایان این دیدار مدعی شد بازگشت هواداران به استمرار درخشش اوبامیانگ در ادامه فصل کمک خواهد کرد.

میکل آرتتا گفت: "امیدوارم حضور هواداران در استادیوم ها باعث شود پیر اوبامیانگ قادر به ارائه بهترین عملکرد خود در ترکیب آرسنال باشد. بی شک اوبامیانگ شخصیتی پرانرژی و شاد داشته و به چنین ارتباطی با هواداران، مردم و یا خانواده و دوستانش نیاز دارد. این موضوع را می توان هنگام خروج اوبامیانگ از زمین و واکنش هواداران مشاهده کرد و از نظر من بازگشت هواداران به استادیوم ها نکته مثبتی برای این بازیکن خواهد بود.

پیر اوبامییانگ بعد از ابتلا به کرونا سپری کردن دوران قرنطینه موفق شد برای آرسنال بازی کرده و سه بار دروازه حریف را باز کند. این اتفاق به افزایش اعتماد به نفس اوبامیانگ کمک خواهد کرد و در مجموع تصور می کنم یک شب فوق العاده برای آرسنال رقم خورد.

برتری با شش گل مقابل وست بروم ویچ؟ وقتی در بازی های قبلی خود مغلوب شده اید به سرعت نیاز دارید در مسابقه بعدی به پیروزی دست یابید. برتری در بازی مقابل وست بروم به ما اعتماد به نفس بیشتری می دهد و البته نباید فراموش کرد بازیکنانی در ترکیب حضور داشتند که برای اولین بار برای آرسنال بازی می کردند."

تگ ها


مایکل آرتتا پییر امریک اوبامیانگ آرسنال