آرتتا: خیلی نگران از دست دادن اوبامیانگ بودم

میکل آرتتا سرمربی آرسنال می‌گوید پیش از تمدید قرارداد اوبامیانگ با این تیم از جدایی مهاجم گلزنش نگران بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میکل آرتتا سرمربی آرسنال اعتراف کرد بر خلاف آنچه می گفته همیشه به اینکه پیر امریک اوبامیانگ در این تیم ماندگار خواهد بود اطمینان نداشته و نگران از دست دادن او بوده است.

اوبامیانگ که اتفاقاً در اولین بازی آرسنال در فصل جدید لیگ برتر مقابل فولام گلزنی کرد هفته پیش قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد و به مدت سه فصل دیگر در آرسنال ماندگار شد. اما پیش از آن هر بار از آرتتا درباره اوبامیانگ و آینده اش سوال می‌شد او می‌گفت از بابت ماندن او اطمینان دارد. سرمربی آرسنال اما حالا اعتراف کرده که نسبت به آینده اوبامیانگ اطمینان نداشته و اتفاقاً به خاطر از دست دادن او نگران بوده.

آرتتا در این باره گفت: " وقتی تازه به آرسنال آمدم نسبت به این روزها دیدم به آرسنال مثبت نبود. ما از نظر مالی شرایط داشتیم که خرید بازیکنان مد نظر کادر فنی راحت نبود. اوبامیانگ هم آن روزها شک داشت که برایش بهتر است بماند یا برود".

سرمربی آرسنال گفت: " ولی زمان که گذشت احساس کردم باشگاه می‌خواهد در مسیر رو به جلو حرکت کند. من احساس می‌کردم اوبا می‌خواهد بماند ولی اطمینانی در کار نبود. من نقش خودم را بازی کردم و برایش توضیح دادم که سعی داریم در آینده چه کار کنیم و چقدر برایمان مهم است که او در این روند حضور داشته باشد و در ساختن تیم به ما کمک کند".

بیشتر ببینید:

تمرینات آماده سازی بازیکنان آرسنال

حضور اوبامیانگ در تمرینات امروز آرسنال

 

 

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال