آرتتا در آرسنال هنوز تیمش را پیدا نکرده

سسک فابرگاس ستاره سابق آرسنال می‌گوید اطمینان دارد با هدایت میکل آرتتا دورانی هیجان انگیز برای آرسنال در راه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سسک فابرگاس ستاره سابق آرسنال با تمجید از میکل آرتتا سرمربی جدید این تیم می‌گوید آرتتا هنوز تیمش را پیدا نکرده و او شک ندارد توپچی‌ها با هدایت او در آینده روزهایی هیجان‌انگیز در پیش خواهند داشت.

آرتتا از دسامبر ۲۰۱۹ و بعد از اخراج اونای امری به عنوان سرمربی آرسنال منصوب شده و به خاطر روشهای کاری اش در این تیم با ستایش های زیادی مواجه بوده است. آرتتا پیش از آن به عنوان دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی فعالیت داشت.

سسک فابرگاس با ستایش از آرتتا گفت: " آرسنال دوران گذار را پشت سر می‌گذارد. میکل ایده‌های خودش را دارد ولی به زمان نیاز دارد. مشکل مربی‌ها در حال حاضر این است که وقت کم است. به محض اینکه سه بازی ببازید همه صحبت از اخراج می کنند".

ستاره سابق آرسنال در ادامه گفت: " من می دانم پیاده کردن ایده‌های یک مربی در تیمی جدیدی چقدر سخت است به خصوص با توجه به وقت کمی که مربی‌ها امروز دارند. فوتبال رشد خیلی سریعی دارد و همه فقط پیروزی می خواهند. فشار هیات مدیره، هواداران و بازیکنان را هم به این اضافه کنید. میکل تازه در حال پیدا کردن تیمش است. کاملاً مشخص است که آرتتا یک رهبر است و فوتبال را خیلی خوب می شناسد. او از یکی از بهترین مربیان تاریخ یعنی پپ گواردیولا درس گرفته و من شک ندارم که آرسنال دوران هیجان انگیزی را با او تجربه خواهد کرد".

بیشتر بخوانید:

واکنش اوزیل به بازگشت دایناسور مشهور آرسنال

باشگاه آمریکایی، جدیدترین مشتری ستاره آرسنال

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال فوتبال