آرتتا: لیورپول نسبت به آرسنال، تیم برتر بود

میکل آرتتا سرمربی آرسنال بعد از شکست مقابل لیورپول گفت شاگردان کلوپ در این بازی تیم برتر بوده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شکست ۳-۱ آرسنال مقابل لیورپول در بازی دیشب دو تیم در ورزشگاه آنفیلد، میکل آرتتا سرمربی آرسنال اذعان کرد که لیورپول در این بازی تیم برتر بوده. او گفت از شکست تیمش خیلی ناراحت نشده چرا که لیورپول در این بازی استانداردی را نشان داده که او و تیمش باید به آن برسند.

در بازی دو تیم با اینکه آرسنال با گل الکساندر لاکازت ابتدا از حریف پیش افتاد ولی لیورپول با ارائه یک بازی برتر موفق شد با گلهای سادیو مانه، اندرو رابرتسون و دیوگو ژوتا بازی را در نهایت با حساب ۳-۱ به سود خود خاتمه دهد.

آرتتا در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " ما در بخش بزرگی از بازی پا به پای حریف تلاش کردیم ولی واقعیت این است که آنها از خیلی جهات نسبت به ما برتری دارند. در بعضی فازهای بازی این را به وضوح می شد دید. من از اینکه تیمم تا این حد تلاش کرد و به خودش باور داشت خوشحالم. این همان استانداردی است که تیم ما باید به آن برسد. ما در مسیر متفاوتی قرار داریم. آنها پنج سال است در کنار هم هستند ولی ما چند ماه است با هم کار می کنیم".

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: " آنها خیلی زود در نتیجه یک اشتباه بزرگ از طرف ما به گل رسیدند. من حس می کردم در نیمه دوم شانس خواهیم داشت و البته بهترین شانس بازی را هم بدست آرویدم. وقتی چنین فرصتهایی پیش می آید باید توپ را وارد دروازه کرد. ما از خیلی جهات راه درازی داریم که باید طی شود".

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی لیورپول 3 - آرسنال 1/ ویدیو

گل سوم لیورپول به آرسنال ( دیگو ژوتا )

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال لیورپول لیگ برتر