آرتتا: مسئولیت کامل شکست را می پذیرم

میکل آرتتا بعد از شکست ۳-۰ آرسنال مقابل استون ویلا مسئولیت کامل شکست و عملکرد ضعیف تیمش را به عهده گرفت و گفت آرسنال در این بازی تیم نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرسنال دیروز در خانه خود امیریتس به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه غیرمنتظره ۳-۰ شکست خورد. میکل آرتتا سرمربی آرسنال در پایان بازی مسئولیت کامل شکست و عملکرد بسیار ضعیف تیمش را به عهده گرفت و گفت آرسنال در این مسابقه اصلاً تیم نبوده است.

آرسنال که بعد از سه پیروزی پیاپی قدم به این بازی گذاشته بود در دقیقه ۲۵ از حریف پیش افتاد و مصدومیت توماس پارتی که باعث بیرون رفتن او از زمین در بین دو نیمه شد عاملی بود که در نیمه دوم دو گل دیگر به استون ویلا داد تا شاگردان آرتتا با یک شکست خانگی ۳-۰ بدرقه شوند.

آرتتا در پایان بازی گفت: " قبل از هر چیز به استون ویلا به خاطر بازی ای که انجام داد و پیروزی ای که بدست آورد تبریک می گویم. من مسئولیت کامل را بر عهده می گیرم".

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: " ما بازی را به اندازه کافی خوب شروع نکردیم و تصمیم VAR در مورد آفساید هم تاثیر بدی روی ما گذاشت. ولی ما در همه موقعیت‌های تک به تک باختیم و دوئل‌ها هم کاملاً به نفع رقیب تمام شد. وقتی هم توپ را بدست می‌آوردیم بی رمق و دستپاچه بودیم. وقتی هم که موقعیت خلق می‌کردیم نمی‌توانستیم به گل تبدیل کنیم. ترکیب همه اینها به چنین نتیجه‌ای ختم می‌شود. ما به حریف فضا می دادیم و در ضدحمله ها به شدت آسیب پذیر بودیم".

بیشتر بخوانید:

حمایت میکل آرتتا از ستاره برزیلی آرسنال

باشگاه آمریکایی، جدیدترین مشتری ستاره آرسنال

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال