آرتتا: گواردیولا همیشه به من کمک می کند

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال در مورد نبرد با پپ گواردیولا در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، توپچی ها شانس چندانی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارند و برای فتح جام در این فصل به دنبال موفقیت در جام حذفی هستند. میکل آرتتا در نشست خیری دیداری مقابل نوریچ حاضر شد و در مورد این مسابقه و دیدار با سیتی در حام حذفی توضیحاتی ارائه داد.

میکل آرتتا گفت: دیدار با نوریچ؟ تیمی که به دنبیال فرار از سقوط است همیشه یک مزیت فوق العاده دارد و من انتظار دارم مقابل تیمی بازی کنیم که همه کار برای ماندن در لیگ برتر می کند. من به بازیکنانم نشان خواهم داد که وقتی نوریچ فرصت ارائه توانایی های خود را دارد قادر به انجام جه کاری است. ما قبل از شروع بازی ها دو دیدار دوستانه در خانه داشتیم و این احساس واقعا عجیبی بود، اما امیدوارم بازیکنانم عادت کرده باشند و بتوانند از بازی در استادیوم بدون تماشاگر لذت ببرند.

رویارویی با پپ گواردیولا؟ ما در هفته های اخیر چند بار صحبت کرده ایم. مواجهه با سیتی در مرحله نیمه نهایی کار دشواری است، اما اگر می خواهید قهرمان شوید باید بهترین تیم ها را مغلوب کنید. گوارئوولا مردی است که من احترام زیادی برایش قائلم. وقتی مشاوره می خواهم، او همیشه مایل به کمک است.

شرایط داوید لوییز؟ ما نمی دانیم او چقدر از میادین دور است. وقتی داوید لوییز مجبور به ترک زمین شد درد داشت. او بازیکنی نیست که معمولا چنین شرایطی داشته باشد، بنابراین این اتفاق ناراحت کننده بود. ما دیروز شرایط داوید لوییز را ارزیابی کردیم، او کمی بهتر بود اما نمی دانیم دقیق چقدر از میادین دور است. امروز دوباره آزمایش هایی روی داوید لوییز انجام شد، او می خواهد بازی کند و همیشه اینگونه است، اما باید ببینیم شرایط این بازیکن چگونه است."

تگ ها


مایکل آرتتا آرسنال