انتقاد آرتتا از تساوی‌های متوالی توپچی‌ها

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال اردوی دوبی برای تیمش مفید قلمداد کرده است....


به گزارش مدال، از زمان ورود میکل آرتتا نیز شرایط آرسنال از نظر نتیجه گیری تغییر چندانی نکرده و تساوی های متوالی باعث شده توپچی ها شانس چندانی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نداشته باشند. در آستانه دیدار مقابل نیوکاسل، میکل آرتتا مدعی شد اگر این تساوی های متوالی رقم نمی خود حالا موقعیت تیمش در جدول بهتر بود.

میکل آرتتا گفت: "کسب سیزده تساوی قطعا باعث بروز مشکلات فراوانی برای آرسنال و رتبه این تیم شده است. تصور کنید اگر فقط شش بازی از این تعداد به پیروزی تبدیل می شدند، حالا آرسنال با دو امتیاز بالاتر از چلسی در رده چهارم قرار داشته و به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود که رقم خوردن این اتفاق تغییر بزرگی را برای باشگاه رقم می زد. من اطمینان دارم اردوی دوبی چه در داخل مستطیل سبز و چه بیرون زمین شرایط خوبی را برای بازیکنان بوجود آورده و چنین تنفس هایی باعث اتحاد بازیکنان می شود.

احتمال جدایی ستاره های جوان آرسنال؟ من از نحوه پیشرفت بازیکنان جوان بسیار خوشحالم. بخشی از این روند پیشرفت، بهبود شرایط آنها با باشگاه است، اما این باید یک روند طبیعی را دنبال کند. ادو را داریم، رائول سانلی، وینایی ونکاتشام و هس فهمی مسئولیت این امر را بر عهده دارند و من یقین دارم که وقتی بازیکنان شایسته تمدید قرارداد باشند، این اتفاق در شرایط صحیحی انجام خواهد شد."

بیشتر بخوانید:
سولسشر: مقابل چلسی تنها به دنبال پیروزی خواهیم بود
کیکه ستین: ما به اندازه رئال مادرید شانس داریم
لمپارد: به شکست‌های قبلی مقابل منچستریونایتد کاری ندارم 

تگ ها


مایکل آرتتا آرسنال فوتبال جهان توپچی‌های لندن آرتتا میکل آرتتا آرسنال لیگ برتر فوتبال