آرتورو ویدال: زانوی من هیچ مشکلی ندارد و تمام شایعات، کذب است

آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا اعلام کرد زانوی او هیچ مشکلی ندارد ......

آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا اعلام کرد زانوی او هیچ مشکلی ندارد.

ویدال که در این تابستان از بایرن مونیخ راهی بارسلونا شده، ماه‌ها به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه زانوی پای راستش از میادین دور بود. زانوی آرتورو جراحی شده و او از چندین هفته مانده به پایان فصل پیش تاکنون در یک بازی کامل به میدان نرفته است. ویدال پس از 5 ماه دوباره به تیم ملی شیلی رفت تا برای کشورش بازی کند اما روز گذشته خبری از ژاپن منتشر شد که ادعا می‌کرد ویدال به دلیل مصدومیت، تمرین شیلی را نیمه کاره رها کرده است.

به گزارش mundodeportivo، این خبر موجی از نگرانی را در میان هواداران بارسلونا از احتمال بازگشت مصدومیت‌های شدید خرید جدیدشان به راه انداخت اما ظاهرا قضیه به هیچ عنوان جدی نبوده است. ویدال می‌گوید:

چیزهای زیادی درباره وضعیتم شنیدم و همه آنها دروغ بود. من هیچ مشکلی ندارم. زانوی من هیچ مشکلی ندارد. تمرین را پیش از تمام شدن رها کردم تا از سفر طولانی‌ای که داشتیم، ریکاوری کنم و به سالن بدنسازی رفتم و دوچرخه سواری کردم. تمرینات معمول را کامل انجام دادم. 24 ساعت در پرواز بودیم و پس از چنین سفری، تمرین کردن کمی پیچیده است. اما همه چیز خوب است.

بازی شیلی و ژاپن که به دلیل همدردی با زلزله زدگان منطقه هوکایدو لغو شده و شیلی در بازی دوستانه بعدی به مصاف کره جنوبی می‌رود. ظاهرا ویدال در این بازی قرار است تنها یک نیمه بازی کند و نه بیشتر

تگ ها


اخبار روز آرتورو ویدال بارسلونا فوتبال