آرتور ملو: اینیستا الگوی من بود

هافبک برزیلی بارسلونا بعد از رهایی از مصدومیت گفت: خوشحالم قبل از تعطیلات کریسمس توانستم در نیوکمپ به میدان بروم ......

هافبک برزیلی بارسلونا بعد از رهایی از مصدومیت گفت: خوشحالم قبل از تعطیلات کریسمس توانستم در نیوکمپ به میدان بروم ...

هافبک برزیلی بارسلونا بعد از رهایی از مصدومیت گفت: خوشحالم قبل از تعطیلات کریسمس توانستم در نیوکمپ به میدان بروم. به گزارش خبرنگار مدال، آرتور ملو در مصاحبه‌ای پیش از آغاز سال نو میلادی به سوالات مختلف پاسخ داد:

تغییراتی که بارسا در زندگی‌ات ایجاد کرد
بله بارسا کل زندگی‌ام چه در داخل و خارج از زمین را تغییر داد. من حرفه‌ای‌تر شدم. مثلا من عاشق استیک بودم ولی الان بیشتر ماهی می‌خورم و کمتر کربوهیدرات مصرف می‌کنم و در زندگی شخصی من هم تاثیرگذار بود.

بازگشت نیمار به بارسلونا
بنظر من بازگشت نیمار به بارسلونا باعث می‌شود تیم قوی‌تر کارکند. شخصا من تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم نیمار را به بارسلونا برگردانم ولی از جدیت خبر و مذاکرات بین دو باشگاه خبری ندارم ولی او دوست صمیمی من است و این مدت چندین بار با هم ملاقات کردیم.

احساس بعد از رفع مصدومیت
خوشحالم که برگشتم و مصدومیت من کاملا برطرف شد و می‌توانم دوباره به تیم کمک کنم و قبل از تعطیلات کریسمس توانستم در نیوکمپ به میدان بروم و آماده سال جدید و ادامه بازی‌ها شوم.

تمجیدها از ملو
هر بازیکنی دوست دارد توسط دیگران تقدیر و تمجید شود، من جزئی از یک تیم بزرگم و قطعا لذت می‌برم که تعریف‌ها را می‌شنوم.

انتقاد از کوتینیو
او بسیا آرام است. از یک مصدومیت بلند مدت بازگشته و مانند من و خیلی از بازیکنان نیاز به زمان دارد تا بتواند به سطح اصلی‌اش و واقعی خودش برگردد و توانایی‌هایش را در میدان مسابقه ببینیم. کوتینیو یک ستاره است.

اشتباه دمبله
راستش فکر می‌کنم دمبله از اشتباهش درس بگیرد. من، شما و همه می‌توانیم اشتباه کنیم ولی چیزی که مهم است این که از این اشتباه درس بگیریم و تکرار نکنیم. از همه مهم‌تر این که همه باید کنار عثمان باشیم و به او کمک کنیم تا اشتباهش را اصلاح کند و الان او می‌درخشد و من با او خوشحالم.

ژاوی سرمربی آینده در بارسلونا
من همیشه گفتم ژاوی و اینیستا بهترین هافبک‌ها هستند و اگر ژاوی سرمربی بشه مطمئنم سرمربی بزرگی خواهد شد.

سال ۲۰۱۸
بهترین سال زندگی من بود. به آرزویم رسیدم و پیراهن بارسلونا و تیم ملّی برزیل را پوشیدم. نتیجه تلاشم را گرفتم و خدا رو شکر می‌کنم.

ملاقات با اینیستا
اینیستا را لمس کردم تا مطمئن شوم که او انسان است. اینیستا از بچگی، الگوی من بوده است. لحظه‌ای که با او دیدار کردم غیرقابل باور بود. سورپرایز بزرگی برای من بود.