آرتور و پیانیچ، امروز همزمان در تستهای پزشکی

بر اساس گزارش‌ها آرتور ملو و میرالم پیایچ فردا در شهر تورین به صورت همزمان تستهای پزشکی مربوط به انتقال به دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا را انجام می‌دهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه در ساعات اولیه صبح امروز درحالیکه هوا هنوز روشن نشده بود هواپیمای حامل آرتور ملو ستاره برزیلی بارسلونا در فرودگاه شهر تورین به زمین نشست، چندین رسانه ایتالیایی و اسپانیایی فاش کردند که علاوه بر حضور آرتور در شهر تورین برای تستهای پزشکی باشگاه یوونتوس، میرالم پیانیچ هم امروز به همراه او در تستهای پزشکی بارسا شرکت خواهد کرد. البته تستهای پیانیچ هم در شهر تورین انجام خواهد شد.

از اسکای اسپرتز ایتالیا گرفته تا کالچیو مرکاتو تا کوریره و دیگران این ادعا را مطرح کردند و جزئیات مشابهی را در اختیار مخاطبین خود قرار دادند. بر اساس این گزارشها قرار است آرتور ملو و پیانیچ بین دو باشگاه معاوضه شوند البته این یک معاوضه پایاپای نخواهد بود و یوونتوس ۱۰ میلیون دلار هم نقد به بارسلونا پرداخت خواهد کرد.

جیان‌لوکا دی‌مارتزیو اولین کسی بود که خبر در تورین ماندن پیانیچ را مطرح کرد و گفت تستهای پزشکی او در همین شهر انجام خواهد شد و او به بارسلونا پرواز نخواهد کرد. علت این است که به دلیل شرایط ناشی از اپیدمی کرونا، پروازها از مبدا ایتالیا به مقصد اسپانیا توسط دولت اسپانیا محدود شده است.

بیشتر بخوانید:

مقابل بارسلونا، شایسته کسب هر سه امتیاز بودیم

بارسلونا هنوز از خرید مدافع یوونتوس منصرف نشده

 

 

تگ ها


آرتور ملو میرالم پیانیچ فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس فوتبال