آردا توران:والورده حتی یک دقیقه هم به من بازی نداد

آردا توران ستاره ترکیه‌ای بارسلونا می‌گوید علت اصلی ناکامی‌اش در این تیم ارنستو والورده سرمربی سابق بارسا بوده که حتی یک دقیقه به او بازی نداده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آردا توران روی کاغذ هنوز بازیکن بارسلونا محسوب می‌شود و تا تاریخ ۳۰ ژوئن امسال با بارسا قرارداد دارد. توران این روزها در شبکه‌های اجتماعی فعال شده و برای پیوستن به گالاتاسارای تلاش می‌کند.

آردا توران در گفتگویی درباره دوران حضورش در بارسلونا که از نظر هواداران بلوگرانا ناموفق ارزیابی می‌شود گفت:" من وقتی بارسلونا را ترک کردم ناراحت نبودم. ممکن بود من اگر بازی کنم ناموفق باشم ولی واقعیت این است که والورده حتی یک دقیقه هم به من بازی نداد که بخواهم موفق یا ناموفق باشم. درحالیکه یک فصل قبل بعد از مسی و سوارز من بیشترین پاس گل را داده بودم".

آردا توران در ادامه می‌گوید بعد از ترک اتلتیکو مادرید، بارسلونا تنها گزینه او نبوده. توران در این باره گفت:" ایجنت من احمد بلوط به من نگفته بود که بارسلونا قصد جذب من را دارد. من پانزده روز بعد فهمید که او با بارسلونا به توافق رسیده. فکر می‌کردم قرار است به بایرن مونیخ بروم چون یک سال قبل از آن هم انتقالم به منچستریونایتد در آخرین لحظه لغو شده بود. یک روز که با احمد بلوط بودیم یک کاغذ اتفاقی از کیفش افتاد و من لوگوی بارسا را روی آن دیدم. باورم نمی‌شد".

بیشتر بخوانید:

امیدوارم نیمار دوباره راهی بارسلونا شود

در عجیب ترین تمرین تاریخ بارسلونا چه گذشت؟+ عکس

 

 

تگ ها


فوتبال جهان آردا توران بارسلونا فوتبال