آرزوی استقلالی‌ها؛ قرارداد بستن استراماچون با تیمی دیگر!

با این که استراماچونی سرمربی محبوب آبیهاست و بسیاری آرزوی بازگشت او به استقلال را دارند، اما بهترین اتفاق برای آنها می‌تواند قرارداد وی با تیم دیگری باشد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، «آندره‌آ استراماچونی» به رغم مدت زمان نسبتا کوتاهی که هدایت استقلال را بر عهده داشت، با نتایج فوق العاده‌ای که در این تیم گرفت و توانست پس از سالها آبی‌ها را به صدر جدول برساند، جایگاه ویژه ای نزد هواداران این تیم پیدا کرده و به محبوبیت خاصی رسید.

حالا مرد محبوب استقلالی‌ها که آرزوی بسیاری از هواداران این تیم بازگشت وی به تیمشان است، شکایت کرده و رقم سنگینی که گفته می‌شود چیزی در حدود ۱/۸ میلیون دلار است  ممکن است استقلالی‌ها محکوم به پرداخت آن شوند. 

راه نجات آبی‌ها برای فرار از پرداخت چنین رقم سنگینی به سرمربی سابقشان، پیوستن او به تیم دیگری است و در این صورت باشگاه استقلال تنها مبلغ قرارداد او را تا پایان فصل پرداخت می کند و از پرداخت غرامت به او در امان است.

با این که استقلالی‌ها علاقه ویژه‌ای به استراماچونی دارند، اما بهترین اتفاق برای تیم آنها این است که مربی محبوبشان هرچه زودتر با یک تیم قرارداد ببندد تا آنها از پرداخت این خسارت سنگین در امان باشند. 

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس توان دریافت غرامت از استوکس را ندارد؟
در انتظار رای CAS؛ پادوانی بمب ساعتی استقلال
ابراهیمی: مقابل مراکش نمی‌توانستم نفس بکشم 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال آندره آ استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال