آرزوی هوادار دو آتشه سوییسی برآورده شد

واکنش های احساساتی و پر شور یکی از هواداران تیم ملی سوییس در بازی این تیم برابر فرانسه به شدت مورد توجه فوتبالدوستان قرار گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، لوکا لوتنباخ یکی از هوادارن تیم ملی سوییس است که حتی اگر اهل فوتبال نباشید ممکن است این روزها در شبکه های اجتماعی چهره او را دیده باشید. او در طول بازی سوییس برابر فرانسه در یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ از یک هوادار آرام سوییس تبدیل شد به هالک سوییسی و به این ترتیب اکنون در سراسر جهان فردی شناخته شده است.

لوکا که عکس هایش در شبکه های اجتماعی تبدیل به "میم" محبوبی شده است، اکنون قرار است پاداشی بسیار ارزشمند نیز به پاس حمایت پرشورش از تیم ملی سوییس دریافت کند.

او در توییتر با خطاب قرار دادن تیم ملی سوییس پرسید که  توییتش باید چند بار ریتوییت شود تا بتواند به خرج تیم ملی سوییس به سن پترزبورگ سفر کرده و بازی این تیم در مرحله یک چهارم نهایی برار اسپانیا را از نزدیک ببیند.

اکانت تیم ملی سوییس به لوکا پاسخ داد: "با ما از طریق دایرکت تماس بگیر و ما رویایت را برآورده می‌کنیم."

لوکا لوتنباخ نه تنها روز جمعه می تواند به صورت رایگان به سن پترزبورگ پرواز کند و تماشاگر بازی تیم ملی سوییس باشد، بلکه حتی می تواند یک همراه هم با خودش ببرد.

سخنگوی تیم ملی سوییس ضمن تایید این موضوع در این باره گفت: "ما برای او یک صندلی در هواپیما گرفته ایم. عکس العمل های او نمایانگر احساساتی بود که کل مردم کشور ما داشتند."

عکس های لوکا در شبکه های اجتماعی بارها و بارها منتشر کند.

صادق خان شهردار لندن: " فوتبال لعنتی! باورنکردنیه! تبریک خیلی خیلی زیاد به سوییس.  خیلی لیاقتش را داشتید!"

"تحول مرد سوییسی"

"آمبولانس خبر کنید... اما نه برای من!"

"عجب مسابقه ای! به همین دلیل است که فوتبال بهترین ورزش دنیا است!"

"بهترین بازیکن مسابقه؟ "

تگ ها


تیم ملی سوئیس یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال