آرسنال ۳ - ۲ استون ویلا؛ شاهکار توپچی‌های ۱۰ نفره در امارات

آرسنال در حالی که در این دیدار دو بار از حریف عقب افتاده بود در نهایت موفق شد هر سه امتیاز این بازی دشوار را به دست آورد...

آرسنال در حالی که در این دیدار دو بار از حریف عقب افتاده بود در نهایت موفق شد هر سه امتیاز این بازی دشوار را به دست آورد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، آرسنال در ورزشگاه امارات، میزبان استون‌ ویلا بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۲-۳  توپچی‌های لندن به پایان رسید.

توپچی‌ها بازی را خوب آغاز کردند و توپ و میدان را در اختیار داشتند اما برخلاف جریان بازی در دقیقه ۲۰، روی پاس عالی انور القاضی، جان مک‌گین در حالی که هیچ‌کس مراقبش نبود دروازه آرسنال را باز کرد تا میهمان پیش بیافتد. فشارهای توپچی‌ها بیشتر شد و آنها چند موقعیت را توسط ساکا و په‌په از دست دادند تا اینکه در دقیقه ۴۱ مایتلند نایلز مدافع آرسنال، با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار شاگردان امری دشوارتر شود. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با برتری ۱-۰ استون ویلا به پایان رسید.

در نیمه دوم استون ویلا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۲ چیزی نمانده بود که آنها به گل دوم برسند اما ضربه مینگس از کنار تیرک دروازه لنو به بیرون رفت. اما لحظاتی بعد روی حرکت زیبای گندوزی و خطای انگلز، بعد از بررسی VAR، یک پنالتی برای آرسنال اعلام شد که نیکلاس په‌په آن را بدل به گل تساوی توپچی‌ها کرد.

چیزی از گل تساوی نگذشته بود که این بار روی پاس دقیق و هوشمندانه جک گریلیش، وسلی در تیر دورتر حاضر بود و گل دوم استون ویلا را به ثمر رساند.

اونای امری که در خانه چیزی برای از دست دادن نداشت، تغییراتی را در ترکیب خود ایجاد کرده و توریرا و ویلاک را به بازی آورد. با افزایش فشار آرسنال، استون ویلا بیشتر در لاک دفاعی فرو می‌رفت. اما در دقیقه ۸۱ حملات آرسنال نتیجه داد. توپ ارسالی گندوزی به شکل ناقص توسط مدافعین ویلا دفع شد اما در برگشت کالوم چیمبرز با یک ضربه دقیق بازی را به تساوی کشاند.

تنها دو دقیقه بعد، پیر امریک اوبامیانگ روی یک ضربه آزاد تماشایی، گل سوم میزبان را به ثمر رساند تا بازگشت شاگردان اونای امری در این بازی در شرف تکمیل شدن باشد. در ادامه آرسنال بازی را مدیریت کرد تا به سه امتیاز شیرین این بازی دست یافته و به رده چهارم جدول صعود کند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی آرسنال 3 - 2 استون‌ویلا/ ویدیو

امری مسبب اصلی عملکرد فاجعه‌بار آرسنال

آرسنال ۳ - ۲ استون ویلا؛ شاهکار توپچی‌های ۱۰ نفره در امارات
آرسنال ۳ - ۲ استون ویلا؛ شاهکار توپچی‌های ۱۰ نفره در امارات

تگ ها


توپچی‌های لندن ورزشگاه امارات فوتبال جهان اونای امری فوتبال