پودولسکی: آرسنال با آرتتا بیشتر شبیه تیم شده است

لوکاس پودولسکی، ستاره سابق آرسنال، معتقد است که توپچی ها زیر نظر میکل آرتتا، بیشتر شبیه یک تیم هستند، تا دوره حضور اونای امری روی نیمکت این تیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از جدایی آرسن ونگر از آرسنال در پایان فصل ۱۸-۲۰۱۷، امری هدایت این تیم را برعهده گرفت اما نتوانست نتایج خوبی با این تیم کسب کند و در اواسط فصل جاری، از این باشگاه اخراج شد. پس از آن، این آرتتا بود که به عنوان سرمربی آرسنال انتخاب شد و پودولسکی معتقد است که حضور او، تاثیر مثبتی روی نمایش های توپچی ها در زمین داشته است.

او در گفتگو با کانال یوتیوب آدیداس، در پاسخ به سوالی در مورد پیشرفت آرسنالی ها زیر نظر آرتتا، گفت:" بله، می فهمم، همانطور که توضیح دادید، سطح عملکرد تیم، در مورد دوندگی و روحیه جنگندگی افزایش پیدا کرد. می توانید ببینید که درون زمین، بیشتر شبیه تیم هستند. با داشتن این هواداران، آرسنال مانند یکی از ۵ تیم بزرگ دنیاست.

با این پتانسیل، ما هر فصل باید در چمپیونزلیگ بازی کنیم و برای قهرمانی بجنگیم؛ هر سال. ما باید سرمایه گذاری کنیم و من امیدوارم میکل با این تیمی که دارد، فصل آینده کار فوق العاده ای انجام بدهد."

بیشتر بخوانید:
ادعای لاپورتا؛ مسی بدون دردسر با بارسلونا تمدید می‌کند
پوچتینو: یک روز با تاتنهام قهرمان می‌شوم
اینتر پیروز نبرد با یوونتوس برای جذب ستاره ایتالیایی 

 

تگ ها


مایکل آرتتا لوکاس پودولسکی آرسنال فوتبال جهان آرسنال فوتبال