آرسنال به دنبال هایجک بزرگ از اورتون

طبق گفته رسانه‌های انگلیسی، باشگاه آرسنال در اندیشه سرقت مالکوم وینگر بارسلونا، از اورتون است، باشگاهی با 31.5 میلیون پوند به دنبال جذب بازیکن برزیلی است....

به گزارش مدال؛ تافی‌ها پس از اینکه نتوانستند در ماه ژانویه «مالکوم» را به گودیسون پارک منتقل کنند، آماده ارائه پیشنهاد جدیدی به بارسلونا هستند. مالکوم زمستان گذشته با هدف رسیدن به ترکیب اصلی «ارنستو والورده» در نیوکمپ ماند اما تلاشش برای تحت تاثیر قراردادن والورده موفقیت‌آمیز نبود. او در فصل گذشته لالیگا تنها در شش بازی از ابتدا به میدان رفت.

حال «سان» مدعی شده که «اونای امری» سرمربی آرسنال، مالکوم را به عنوان گزینه دوم تیمش پس از ناکامی در جذب «ویلفرد زاها» می‌بیند. امری برای جذب زاها اصرار داشت اما پس از اینکه پیشنهاد 40 میلیون پوندی توپچی‌های لندن - که نصف درخواست کریستال پالاس بود - رد شد، چاره‌ای جز تسلیم رویای خرید زاها پیش روی خود ندید.

اورتونی‌ها تاکنون در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی دو خرید خوب داشتند؛ آ‌ها ابتدا «جوناس لوسل» دروازه‌بان فصل گذشته باشگاه «هادرسفیلد» را با قراردادی آزاد جذب کردند و سپس قرارداد «آندره گومز» که به صورت قرضی فصل گذشته از بارسلونا در این تیم بازی می‌کرد را دائمی کردند اما حالا خرید مالکوم را در خطر می‌بینند.

بیشتر بخوانید:

مالکوم: بازی در بارسلونا یک رویاست

تگ ها


مالکوم اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات مالکوم آرسنال اورتون بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال