آرسنال برای فروش سانچس چه شرطی گذاشت؟

باشگاه آرسنال رقم فروش الکسیس سانچس به منچستر سیتی را اعلام کرد تا احتمال پیوستن این مهاجم شیلیایی به فیروزه ای پوشان زیاد باشد ......

باشگاه آرسنال رقم فروش الکسیس سانچس به منچستر سیتی را اعلام کرد تا احتمال پیوستن این مهاجم شیلیایی به فیروزه ای پوشان زیاد باشد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از سان، با وجود این که آرسنال تاکید کرده که به دنبال حفظ کردن الکسیس سانچس است اما این بازیکن شیلیایی تمایلی برای تمدید قرارداد خود ندارد و به دنبال جدایی از توپچی هاست.

باشگاه آرسنال برای ماندن سانچس پیشنهاد حقوق هفتگی ۲۷۵ هزار پوند را به این بازیکن داده است اما او خواستار دریافت ۴۰۰ هزار پوند در هفته است و این رقم حتی بالاتر از حقوق هفتگی بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو است و به همین خاطر هم باشگاه آرسنال با آن مخالفت کرده است.

روزنامه سان انگلیس اعلام کرد که علاقه سانچس برای جدایی از آرسنال باعث شده تا سران این باشگاه به فکر فروش او باشند.

منچسترسیتی جدی ترین مشتری این بازیکن شیلیایی به شمار می آید و حاضر است که برای جذب او ۵۰ میلیون پوند پرداخت کند اما به نوشته سان شرط باشگاه آرسنال تنها با ۸۰ میلیون یورو حاضر است که سانچس را به فیروزه ای پوشان شهر منچستر بفروشد.
سانچس تا سال ۲۰۱۸ با آرسنال قرارداد دارد و اگر توپچی ها به دنبال سود بردن از فروش این بازیکن هستند باید تابستان امسال او را بفروشند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال