Banner

آرسنال به دنبال جذب دائمی ستاره رئال مادرید

به نظر می رسد که آرسنال قصد دارد دنی سبایوس را به شکل قطعی از رئال مادرید جذب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از اینکه زین الدین زیدان در اواخر فصل گذشته برای بار دوم هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت، مشخص بود که احتمالاً ستاره اسپانیایی این تیم یعنی دنی سبایوس در تابستان از این تیم جدا خواهد شد چرا که این دو نفر هرگز رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند.

همین اتفاق نیز رخ داد و ستاره اسپانیایی در تابستان با قراردادی قرضی و بدون بند خرید دائمی راهی آرسنال شد. سبایوس اما در ابتدای فصل روزهای خوبی را با اونای امری پشت سر نگذاشت و در اواخر حضور این سرمربی در جمع توپچی ها به یک نیمکت نشین تبدیل شده بود. با این وجود بعد از روی کار آمدن میکل آرتتا اوضاع برای سبایوس تغییر کرد و این بازیکن حالا به مهره کلیدی این سرمربی تبدیل شده است.

درخشش ستاره اسپانیایی و علاقه زیاد میکل آرتتا به او باعث شده که باشگاه آرسنال به دنبال جذب دائمی دنی سبایوس باشد. در همین رابطه نشریات انگلیسی گزارش داده‌اند که مسئولان آرسنال به زودی پیشنهاد ۴۰ میلیون یورویی خود را برای جذب دنی سبایوس به رئال مادرید ارائه خواهند داد؛ انتقالی که در صورت ماندن زیدان در رئال خیلی هم دور از دسترس به به نظر نمی رسد و احتمالاً باشگاه مادریدی با آن موافقت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


دنی سبایوس فوتبال جهان آرسنال رئال مادرید دنی سبایوس آرسنال رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال