آرسنال بی‌خیال جذب ستاره رئال مادرید نمی‌شود

به نظر می‌رسد آرسنال همچنان شرایط جذب مارکو آسنسیو از رئال مادرید را بررسی می کند....


به گزارش "ورزش سه"، در حالی که مارکو آسنسیو در ماه‌های ابتدایی حضور خود در رئال مادرید نمایش های درخشان و فوق العاده ای را در ترکیب این تیم ارائه داد اما در ادامه بدشانسی های متوالی و مهم‌تر از همه یک مصدومیت طولانی‌مدت باعث شد که روند رو به رشد او متوقف شود و این بازیکن حتی نتواند در رقابت‌های یورو در لیست تیم ملی اسپانیا حضور داشته باشد.

اگرچه آسنسیو در دو مسابقه قبلی رئال مادرید در لالیگا به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته اما به طور کلی این گونه به نظر می رسد که سرمربی ایتالیایی لوس بلانکوس یعنی کارلو آنچلوتی به عنوان یک بازیکن ثابت و کلیدی روی ستاره اسپانیایی حساب باز نمی‌کند و گفته می شود که همین موضوع ناراحتی آسنسیو را به همراه داشته است.

از طرفی در تابستان امسال نیز شایعاتی پیرامون جدایی آسنسیو از رئال مادرید وجود داشت اما نهایتا این بازیکن در جمع کهکشانی‌ها ماندگار شد. با این وجود به نظر می رسد در صورتی که وضعیت ستاره اسپانیایی رئال در ادامه فصل با تغییر ویژه ای روبرو نشود، احتمال جدایی اش در تابستان آینده بسیار زیاد خواهد بود.

آرسنال یکی از باشگاه‌هایی بود که در تابستان امسال نیز برای جذب وینگر اسپانیایی رئال مادرید تلاش کرد و حالا دیلی استار مدعی شده که توپچی ها همچنان شرایط به خدمت گرفتن مارکو آسنسیو را بررسی می‌کنند و قصد دارند در ژانویه و یا تابستان آینده دوباره برای خرید او تلاش کنند.

تگ ها


مارکو آسنسیو آرسنال رئال مادرید