آرسنال در جهنمی سوزان گرفتار شد

اونای امری سرمربی باشگاه آرسنال از مهلت باقی مانده تا پایان نقل‌وانتقالات تابستانی در اروپا دچار نگرانی و به اعتراف خودش در جهنمی سوزان گرفتار شده است....

به گزارش مدال؛ گرچه هشت روز به پایان نقل‌و انتقالات فوتبال اروپا باقی مانده اما این مهلت در انگلیس دو هفته پیش به پایان رسید و تیم‌های انگلیسی قادر به خرید بازیکن نیستند اما بازیکنان آن‌ها می‌توانند تیم خود را ترک کنند.

«اونای امری» نگرانی‌هایی درباره تیم خود در هشت روز آینده دارد چرا که ممکن است بازیکنانی از جمع توپچی‌ها جدا شوند. این در حالی‌ست که شب گذشته توپچی‌های لندن در حساس‌ترین بازی هفته سوم لیگ برتر انگلیس با نتیجه 3 بر یک در آنفیلد مغلوب لیورپول شدند اما مشکل بزرگ‌تر توپچی‌ها عدم قطعیت درباره آینده بازیکنانی مانند «ناچو مونریال» و «مسوت اوزیل» است، ستاره‌هایی که مورد توجه باشگاه‌های ویارئال و رئال سوسیداد قرار گرفته‌اند.

مدافع 33 ساله در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود و شاید توپچی‌ها تصمیم به فروش او بگیرند تا فصل آینده او را رایگان از دست ندهند. اما امری دوست دارد تا پایان فصل مونریال را حفظ کند. البته توپچی‌ها برای جانشینی او «کیران تیرنی» را از سلتیک جذب کرده‌اند ولی مدافع اسکاتلندی تا ماه اکتبر به دلیل مصدومیت قادر به تمرین کردن نخواهد بود و اگر ناچو در این هفته آرسنال را ترک کند، سرمربی اسپانیایی در خط دفاعی با مشکلات بیشتری مواجه خواهد شد.

سرمربی توپچی‌ها درباره او گفت: «او برای ما بازیکن یک بزرگ و حرفه‌ای است. در چند روز آینده صحبت خواهیم کرد. پنجره نقل‌وانتقالات هنوز به اتمام نرسیده است و درباره تمام شرایط صحبت خواهیم کرد. به همین دلیل نیز من گفتم بستن پنجره پیش از دیگر کشورها منطقی نبود زیرا بازیکنان ما می‌توانند جدا شوند. احتمال جدایی ناچو بالا است. این یک جهنم سوزان است که در آن گرفتار شده‌ایم.»

در واقع امری از این مسئله ناراحت است که می‌توانند بازیکنان خود را به فروش برسانند اما نمی‌توانند بازیکنی جذب کنند. ضمن اینکه آینده اوزیل که دستمزد هفتگی 350 هزار پوندی دارد نیز نامشخص است. او پس از مصدومیت و مورد حمله سارقان قرار گرفتن، حالا به آمادگی رسیده اما در فهرست آرسنال برابر لیورپول حضور نداشت. تیم‌هایی مانند اینتر، دورتموند، والنسیا به او علاقه دارند ولی همگی باید با آرسنال بر سر انتقال هافبک آلمانی به توافق برسند.

بیشتر بخوانید:

شرح یک نیمکت‌نشینی پر حاشیه

تگ ها


توپچی‌های لندن ناچو مونریال مسوت اوزیل اخبار نقل و انتقالات زمان نقل و انتقالات نقل انتقالات آرسنال نقل و انتقالات آرسنال لیگ برتر فوتبال