آرسنال در فینال حذفی؛ اوزیل در ترکیه!

نام مسوت اوزیل از فهرست آرسنال برای فینال امشب جام حذفی انگلیس حذف شده و توپچی‌ها اجازه سفر به ترکیه را به او داده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه آرسنال امشب در فینال جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی به مصاف چلسی می‌رود مسوت اوزیل ستاره توپچی‌ها به همراه میکل آرتتا و هم بازی‌هایش به ومبلی نخواهد رفت.

بر اساس اعلام وبسایت گل باشگاه آرسنال بعد از خط خوردن نام اوزیل از فهرست میکل آرتتا برای بازی امشب به او اعلام کرده که اجازه سفر به ترکیه را دارد. اوزیل چند روز پیش از باشگاه درخواست کرده بود که به او اجازه داده شود برای عید قربان به ترکیه سفر کند.

این در حالی است که گل می‌گوید اوزیل روزهای اخیر را در انگلیس نبوده و آرسنال با توجه به اینکه در فینال امشب هر تیم تنها می‌تواند ۱۰ بازیکن ذخیره به همراه داشته باشد تصمیم گرفته نام او را از فهرست توپچی‌ها خط بزند.

از زمان شروع مجدد لیگ برتر و دیگر رقابتهای فوتبال در انگلیس از ماه ژوئن اوزیل حتی یک دقیقه برای آرسنال بازی نکرده و حالا که پنجره نقل و انتقالات تابستانی باز شده شایعه و گمانه زنی درباره آینده او به اوج رسیده.

چارلز واتز خبرنگار انگلیسی هم در یک توییت تایید کرد که با توجه به عدم حضور اوزیل در برنامه‌های آرسنال برای بازی فینال امشب اجازه سفر به ترکیه به او داده شده و او در حال حاضر در ترکیه به سر می‌برد.

مسوت اوزیل ملی‌پوش سابق آلمانی از قرارداد فعلی اش با آرسنال یک سال دیگر در پیش دارد ولی در هفته‌های اخیر شایعات زیادی درباره پیوستن او به تیم فنرباغچه ترکیه مطرح شده و حالا که او برای عید قربان در این کشور به سر می‌برد احتمال اینکه فنرباغچه از این فرصت برای مذاکره با اوزیل استفاده کند بالا است.

بیشتر ببینید:

مسیر راهیابی آرسنال به فینال جام حذفی انگلیس 2020/ ویدیو

جدال نوستالژی آرسنال و چلسی در فینال جام حذفی/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان مسوت اوزیل آرسنال فوتبال