آرسنال فاتح جام خیریه انگلیس شد

تیم تحت هدایت ونگر با غلبه بر چلسی به عنوان قهرمانی جام خیریه انگلیس رسید ......

تیم تحت هدایت ونگر با غلبه بر چلسی به عنوان قهرمانی جام خیریه انگلیس رسید.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری  تسنیم، تیم فوتبال چلسی، قهرمان لیگ برتر انگلیس از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) در دیدار جام خیریه این کشور در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف آرسنال، قهرمان جام حذفی رفت که جدال دو تیم در پایان 90 دقیقه به تساوی یک - یک انجامید و در ضربات پنالتی هم این شاگردان ونگر بودند که موفق شدند با نتیجه 4 بر یک به پیروزی برسند.

برای آبی پوشان لندنی در این دیدار ویکتور موسس در دقیقه 46 گلزنی کرد و توپچی های لندن نیز در دقیقه 82 توسط سیاد کولاسیناک، خرید جدید خود به گل تساوی دست یافتند. تیم تحت هدایت آنتونیو کونته از دقیقه 80 در پی اخراج پدرو رودریگس 10 نفره به بازی ادامه داد.

در ضربات پنالتی تیبو کورتوا پنالتی دوم را برای آبی پوشان لندنی به هدر داد و آلوارو موراتا نیز در اولین بازی رسمی خود برای چلسی پنالتی سوم این تیم را به بیرون از زمین فرستاد.

این پانزدهمین قهرمانی آرسنال در جام خیریه انگلیس بود. آخرین باری که شاگردان آرسن ونگر موفق به قهرمانی در این جام شده بودند به سال 2015 بازمی گشت.

پرافتخارترین تیم تاریخ این رقابت ها منچستریونایتد با 21 قهرمانی است و لیورپول و آرسنال به طور مشترک با 15 قهرمانی در رده دوم جای دارند.

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال