آرسنال ۱ فرانکفورت 2؛ توپچی‌‌ها کبریت بی‌خطرند!

آرسنال باز هم در خانه و این بار مقابل آینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا شکست را پذیرا شد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا، آرسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن میزبان آینتراخت فرانکفورت بود که این بازی نهایتاً با برتری ۲-۱ ژرمن‌ها به پایان رسید.

آرسنال که با ۴ امتیاز اختلاف در صدر بود، برای قطعی کردن صعود خود نیاز به کسب یک تساوی داشت و همین موضوع باعث شد تا در نیمه اول بازی موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها شاهد نباشیم و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

اما در نیمه دوم توپچی‌ها در همان دقیقه ۴۶، روی پاس در عرض گابریل مارتینلی با ضربه زیبای پیر امریک اوبامیانگ به گل اول دست یافت. اما برتری آرسنال چندان طولی نکشید و در دقیقه ۵۵، روی ارسال دنی داکاستا، کامادا موفق شد با یک ضربه کات‌دار و زیبا گل تساوی را وارد دروازه برند لنو کند. امری بعد از این گل، مسوت اوزیل را به بازی فرستاد تا تغییری در روند تیمش ایجاد شود.

اما آرسنال باز هم در خانه لغزش کرد و در دقیقه ۶۴، دایچی کامادا باز هم از پشت محوطه جریمه گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند تا توپچی‌ها در خانه عقب بیافتند. در ادامه شاگردان امری تلاش زیادی برای گلزنی انجام دادند اما هیچ‌کدام ثمربخش نبود و بازی با شکست خانگی آنها به پایان رسید.

توپچی‌ها با این شکست ۱۰ امتیازی مانده و صدرنشین باقی ماندند اما فرانکفورت ۹ امتیازی شد و امیدهای صعود خود را در روز پایانی افزایش داد.

ببینید:
خلاصه بازی آرسنال 1 فرانکفورت 2/ ویدیو

تگ ها


ورزشگاه امارات توپچی‌های لندن اونای امری فوتبال جهان مرحله گروهی لیگ اروپا آرسنال اینتراخت فرانکفورت آرسنال-اینتراخت فرانکفورت UEFA Europa League فوتبال