آرسنال نباید به هیچ‌وجه، اوبامیانگ را بفروشد

تونی آدامز، کاپیتان سابق آرسنال، معتقد است که با توجه به شرایط این تیم، احتمال زیادی دارد که پیر امریک اوبامیانگ در تابستان این باشگاه را ترک کند ......

تونی آدامز، کاپیتان سابق آرسنال، معتقد است که با توجه به شرایط این تیم، احتمال زیادی دارد که پیر امریک اوبامیانگ در تابستان این باشگاه را ترک کند.
به گزارش "ورزش سه"، توپچی‌ها در دومین فصل بعد از جدایی آرسن ونگر هم نتایج خوبی کسب نکردند و پیش از توقف رقابت‌ها به دلیل شیوع کرونا، در رتبه نهم جدول لیگ برتر قرار داشتند. این در حالی است که اوبامیانگ در این فصل هم درخشان ظاهر شد و ۱۷ گل برای توپچی‌ها به ثمر رساند که تقریبا نیمی از گل‌های این تیم در لیگ برتر است.
اکنون باشگاه‌هایی مانند چلسی و بارسلونا به دنبال به خدمت گرفتن او هستند و آدامز معتقد است که با توجه به شرایط آرسنال، بعید نیست که این ستاره گابنی را از دست بدهند.


او به اسکای اسپورتس گفت:" کاملا امکان‌پذیر است که او برود. من اصول آرسن ونگر را دوست داشتم. اگر فروش بازیکنی به سود باشگاه بود، او این کار را می‌کرد. او از این نظر قوی بود و تیم هر فصل در چمپیونزلیگ حضور داشت اما چیزی بر سر راه خرید‌ها بود- بنابراین ما به باشگاهی تبدیل شدیم که بهترین بازیکنانش را می‌فروشد.
اگر من مربی تیم بودم، می‌گفتم که اوبامیانگ را به هیچ قیمتی نفروشید.  ما نیاز داریم که بازیکنان جدید از آکادمی اضافه شوند و بهترین بازیکنان‌مان را حفظ کنیم."

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ آرسنال