آرسنال هنوز به ستاره آلمانی دستمزد می دهد!

آرسنال همچنان بیش از ۹۰ درصد دستمزد مسوت اوزیل، هافبک آلمانی و سابق خود را پرداخت می کند....

به گزارش "ورزش سه"، نام مسوت اوزیل در ابتدای فصل توسط میکل آرتتا از لیست باشگاه برای رقابت های لیگ اروپا و لیگ برتر کنار گذاشته شد و در نهایت این هافبک آلمانی در پنجره نقل و انتقالات ژانویه با انتقالی آزاد به فنرباغچه پیوست. یکی از مشکلات اصلی آرسنال در مسیر حفظ مسوت اوزیل دستمزد هنگفت و هفته ای ۳۵۰ هزار پوندی این بازیکن بود، اما به نظر می رسد هنوز این مشکل توپچی ها حل نشده است.

نشریه اتلتیک در گزارشی مدعی شد طبق توافق باشگاه آرسنال با فنرباغچه، پرداخت بخش اعظمی از دستمزد مسوت اوزیل همچنان به عهده تیم انگلیسی است و آرسنال تا پایان ماه ژوئن مکلف به پرداخت بیش از ۹۰ درصد از حقوق هافبک آلمانی شده است. این در حالیست که آرسنال نیز مانند دیگر باشگاه های اروپایی بعد از شیوع ویروس کرونا شرایط دشواری را از نظر اقتصادی سپری می کند.

در واقع مسوت اوزیل حاضر به تخفیف دادن به باشگاه فنرباغچه شده و در سه سال باقیمانده قرارداد او با این باشگاه نیازی به پرداخت این دستمزد سنگین نیست، اما اوزیل علاقه ای به تخفیف به آرسنال نشان نداده و همان رقم ۳۵۰ هزار پوند را از این تیم دریافت می کند. مسوت اوزیل علیرغم شروعی درخشان در لندن، در این اواخر روزهای عجیب و پرحاشیه ای را در رختکن آرسنال سپری کرده و تبدیل به بازیکنی سکونشین شده بود.

تگ ها


ترکیه فنرباغچه فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال