آرسنال-چلسی؛دوئل تمام لندنی برای جذب ستاره اینتر

بر اساس ادعای تلگراف دو باشگاه آرسنال و چلسی در تابستان برای جذب اشرف حکیمی اقدام خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه تلگراف انگلیس امروز در گزارشی مدعی شد که دو باشگاه آرسنال و چلسی قصد دارند از وضعیت آشفته نراتزوری بهره برده و ستاره مراکشی این تیم یعنی اشرف حکیمی را به خدمت بگیرند. این در حالی است که طی ماه‌های اخیر نیز گفته شد که باشگاه ایتالیایی در پرداخت اقساط حکیمی به رئال مادرید دچار مشکل شده است.

آینده نامشخص مالکان اینتر سران باشگاه را بر آن داشته که فروش برخی از ستاره‌های خود در نقل و انتقالات تابستانی را مورد بررسی قرار دهند که به نظر می رسد یکی از آنها اشرف حکیمی است. در واقع تلگراف ادعا کرده که دو تیم لندنی آرسنال و چلسی خواهان جذب این مدافع مراکشی شده اند و اصلا بعید نیست که اینتر برای سر و سامان دادن به اوضاع مالی خود او را به فروش برساند.

گفته می شد که حکیمی در تابستان گذشته تا آستانه انتقال به یک تیم لیگ برتری نیز پیش رفته است اما اکنون تلگراف می گوید که حالا یک بار دیگر امکان رقم خوردن این اتفاق وجود دارد. مدافع مراکشی در نقل و انتقالات تابستانی گذشته با ۴۰ میلیون یورو از رئال مادرید به اینتر پیوست و تلگراف در بخشی از گزارش خود پیرامون علاقه آرسنال و چلسی به این بازیکن آورده است: " این جوان ۲۲ ساله ممکن است به دلیل مسائل مالی توسط اینتر در بازار نقل و انتقالاتی فروخته شود و دو باشگاه آرسنال و چلسی نیز به شدت خواهان جذب او هستند."

تگ ها


اینتر میلان اشرف حکیمی فوتبال جهان آرسنال چلسی لیگ برتر فوتبال