آرسنال یا اینتر، مقصد بعدی ستاره ناکام بارسلونا؟

این احتمال وجود دارد که در صورت ادامه مشکلات آنتوان گریزمان در بارسلونا آرسنال یا اینتر برای جذب این بازیکن اقدام کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که بعد از انتقال ۱۲۰ میلیون یورویی آنتوان گریزمان از اتلتیکو مادرید به بارسلونا بسیاری از هواداران تیم کاتالانی گمان می کردند که این بازیکن می تواند جای خالی نیمار را در خط حمله این تیم پر کند اما به نظر می‌رسد که ستاره فرانسوی خیلی زود به روزهای پایانی خود در بلوگرانا نزدیک شده است.

گریزمان در بازی حساس این هفته بارسلونا مقابل تیم سابقش یعنی اتلتیکو مادرید کار را از روی نیمکت آغاز کرد. اما نکته عجیب این بود که با وجود به بن بست خوردن کار بارسا مقابل اتلتیکو، کیکه ستین فقط یک دقیقه به گریزمان بازی داد تا روزهای کابوس وار او در بلوگرانا ادامه داشته باشد.

وضعیت عجیب و البته بد گریزمان باعث شده که بعد از بازی بارسا مقابل اتلتیکو مادرید شایعات درباره احتمال جدایی این بازیکن از نوکمپ به اوج خود برسد. حالا و در همین رابطه دیلی اکسپرس گزارش داده که باشگاه آرسنال در صورت ادامه روند ناکامی مهاجم فرانسوی در بارسلونا، برای جذب این بازیکن اقدام خواهد کرد. از طرفی همین منبع مدعی شده که احتمال معاوضه گریزمان با لائوتارو مارتینز نیز وجود دارد.

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


آنتون گریزمان اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات آنتوان گریزمان آرسنال اینتر میلان بارسلونا سری آ لیگ برتر لالیگا فوتبال