آرسنال ۱ - ۳ وولورهمپتون؛ غول‌کش‌ها ترک عادت نکردند

آرسنال در زمین وولوز متحمل یک شکست سنگین شد...

وولوز در ورزشگاه مولینوکس میزبان آرسنال بود.

به گزارش مدال، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم وولوز و آرسنال به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی ۳-۱ گرگ‌ها همراه بود.

با شروع نیمۀ اول، تیم میزبان کار را فوق هجومی آغاز کرد و موفق شد در همان دقیقۀ ۱۸ توسط نوس به گل برسد تا کار را برای خود در ادامه آسان‌تر کند.
با این گل که گرگ‌ها روحیۀ مضاعفی گرفته بودند بار دیگر توانستند در دقیقۀ ۳۷ توسط دوهرتی به گل دوم برسند تا قدرت خود را به حریف دیکته کنند.
در حالی که به نظر می‌رسید داور مسابقه سوت پایان نیمۀ نخست را به صدا درآورد، تیم میزبان در دقیقۀ ۴۲ بار دیگر دروازۀ توپچی‌ها را توسط یوتا گشود تا با حاشیه امنیت خوبی به رختکن بروند.
با سوت شروع نیمۀ دوم، باز هم ایم تیم میهمان بود که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفت و از اشتباهات حریف به خوبی استفاده می‌کرد اما موفق به گل‌زنی نمی‌شدند. در مقابل توپچی‌ها بالاخره به نتیجه رسیدند و موفق شدند در دقیقۀ ۸۰ توسط سوکراتیس یکی از گل‌ها را جبران کنند اما برای آنها چارۀ درد نشد تا در پایان با نتیجۀ ۳-۱ مغلوب حریف خود شوند تا کمی از سهمیه گرفتن برای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا دور شوند.

تگ ها


آرسنال ولورهمپتون لیگ برتر فوتبال