Banner

آرسنال 1 - 0 نیوکاسل؛ پیروزی خفیف توپچی‌ها در گام اول

در حالی که دیروز تمام مدعیان قهرمانی به پیروزی رسیدند امروز هم آرسنال مقابل نیوکاسل صاحب سه امتیاز حساس شد...

به گزارش مدال، در ادامه اولین هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امروز آرسنال در سنت جیمززپارک به مصاف نیوکاسل رفت که این دیدار در نهایت با پیروزی توپچی‌های لندن به پایان رسید.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت بازی در دقیقه 18 روی همکاری چمبرز و ریچی برای نیوکاسل ایجاد شد اما چمبرز برای گلزنی چند سانتیمتری کم آورد.

2 دقیقه بعد شلوی با ضربه‌ای زیبا از گوشه محوطه می ‌توانست دروازه آرسنال را باز کند اما برند لنو به کمک دیرک دروازه واکنش خوبی نشان داد. در دقیقه 27 جوئلینتون در بین مدافعان آرسنال اقدام به ضربه زدن کردن ما شوت او باز هم توسط دروازه بان آرسنال مهار شد.

در دقیقه 33 اولین فرصت آرسنال روی پاس میخیتاریان و ضربه اوبامیانگ ایجاد شد اما این بار دوبراوکا مجبور به واکنش شد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و بزی با تساوی بدون گل در نیمه اول به اتمام رسید.

توپچی‌ها نیمه دوم را بهتر آغاز کرده و در نهایت در دقیقه 57 به گل رسیدند. ارسال زیبای مایتلند نایلس پشت مدافعان نیوکاسل به اوبامیانگ رسیده و او با یک ضربه نرم و زمینی دروازه دوبراوکا را باز کرد.

دقایقی بعد و روی پاس ریچی، المیرون در دهانه دروازه می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما مدافعان آرسنال این اجازه را ندادند. در ادامه نیوکاسل تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کرد اما مدافعان حریف به آنها اجازه خلق موقعیت نمی‌دادند.

در دقیقه 86 و روی اشتباه شار، نیکلاس په په صاحب فرصت گلزنی شد اما خود شار اشتباهش را جبران کرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و آرسنال با همان یک گل نیوکاسل را مغلوب کرد.

اخبار مرتبط:

اتفاق جنجالی در دیدار نیوکاسل و آرسنال+ عکس

تگ ها


توپچی‌های لندن اونای امری فوتبال جهان پیر امریک اوبامیانگ آرسنال نیوکاسل نیوکاسل-آرسنال لیگ برتر فوتبال