آرسنال Vs منچستریونایتد

پیش بازی منچستر یونایتد -آرسنال به گزارش مدال به نقل از ......

   پیش بازی منچستر یونایتد -آرسنال

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - در جذاب ترین دیدار هفته سی و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد در خانه آرسنال به مصاف این تیم می رود. در زیر اما به نکاتی که اوپتا  درباره این بازی و دو تیم منتشر کرده اشاره می کنیم.

- در 11 بازی در لیگ برتر مقابل منچستریونایتد آرسنال تنها یک بار توانسته در خانه مقابل این تیم برنده شود و آن هم مربوط به فصل گذشته و برد 3 بر صفر است.

- منچستریونایتد از نوامبر 2001 به بعد هرگز دو بازی پشت سر هم در خانه آرسنال و مقابل این تیم نباخته است.

- فصل گذشته در بازی برگشت لیگ مقابل من یونایتد 3 بر صفر پیش بود و دو گل را الکسیس سانچس زده بود. این اولین بار بود که یونایتد در 20 دقیقه اول یک بازی در لیگ برتر 3 گل می خورد.

- سانچس تنها 2 گل با رسیدن به رکورد 50 گل زده برای آرسنال در لیگ برتر فاصله دارد. او هشتمین بازیکنی خواهد شد که این کار را برای توپچی ها کرده است.

- بیشترین از هر بازیکنی در تاریخ لیگ برتر وین رونی در بازی مقابل آرسنال گل زده است، 11 بار.

- رونی 3 گل تا رسیدن به رکورد 200 گل زده در لیگ برتر فاصله دارد و در این فصل 2 گل دیگر می خواهد تا فصلی که در آن کمترین گل را زده را تجربه نکند. او در فصل 03/2002 که در اورتون بوده 6 گل زده است.

- الکسیس سانچس در رقابت های این فصل در بازی های خانگی 6 گل زده (32 درصد از گل هایش)، این در حالی است که 16 بار در این فصل در امارات بازی کرده است.

- این پنجاه و هشتیم بازی آرسنال مقابل یونایتد با هدایت ونگر است، ونگر بیش از هر تیمی با آرسنال مقابل یونایتد قرار گرفته است. البته تیمی هم هست که کمترین میزان برد مقابلش را دارد. (29 درصد)

- تنها برد قبلی ونگر مقابل تیم مورینیو مربوط به کامیونیتی شلد سال 2015 است. او هرگز نتوانسته در لیگ برتر سرمربی پرتغالی را شکست دهد.

- منچستریونایتد دو بازی اخیر در پایتخت لندن در لیگ را برده است. این تیم آخرین بار در نوامبر 2014 3 بار پشت سر هم در لندن به برتری رسیده بود، سومین برد آن زمان هم مقابل آرسنال بود.

- منچستر در 25 بازی پشت سر هم در لیگ برتر بدون شکست است. (13 برد و12 مساوی)، این برای یک باشگاه در یک فصل رکورد است. تنها 7 تیم توانسته اند در رقابت های یک فصل روندی طولانی تر داشته باشند. در دسترس ترین آن ها برای منچستریونایتد نتینگهام فارست است که در فصل 78-1977 توانست 26 بازی بدون شکست پشت سر بگذارد.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال