آرش برهانی: به شدت از فتحی شاکی هستم/ استقلال قهرمان می‌شود

مهاجم پیشین استقلال: از مدیرعامل باشگاه استقلال به دلیل بدقولی هایش به شدت شاکی هستم....

به گزارش مدال، دیدار تیم های فوتبال استقلال و شهرخودرو در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه به قضاوت اشکان خورشیدی در ورزشگاه آزادی و در حضور نزدیک به ۵۰ هزار تماشاگر برگزار شد که این دیدار با برتری یک بر صفر آبی ها به پایان رسید. 

آرش برهانی گفت: بازی بسیار خوبی را از استقلال شاهد بودیم، این تیم باید همه بازی هایش را ببرد. اینکه یک گل می زند یا سه گل مهم نیست، مهم این است که به سه امتیاز و قهرمانی دست پیدا کند.

وی ادامه داد: شهر خودرو تیم ضعیفی نبود. یحیی گل محمدی تیم بسیار خوبی ساخته و امروز هم برابر استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشتند، اما این روزها آبی پوشان فوق العاده هستند و بازی به بازی بهتر می شوند.

مهاجم پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال به قهرمانی دست پیدا خواهد کرد یا خیر گفت: مطمئن باشید استقلال در پایان لیگ جام را بالای سر خواهد برد.

برهانی در پاسخ به این پرسش که آیا مطالباتت را از باشگاه دریافت کرده ای، گفت: مشکل اصلی من مالیات است که پرداخت نشده و متاسفانه همین مساله باعث شده که ممنوع الخروج شوم و از کار و زندگی بیفتم.

وی با انتقاد از مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: به شدت از آقای فتحی شاکی هستم، ما با او قرار گذاشتیم که طلبم را نگیرم و مالیاتم را پرداخت کنند اما متاسفانه هنوز چنین کاری انجام نداده اند. فعلا صبر می کنم ببینم آنها به قولشان عمل می کنند یا نه.

برهانی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا تهدید به شکایت کرده ای یا خیر، گفت: من چنین کاری با استقلال نخواهم کرد اما امیدوارم آقایان به قولی که می دهند عمل کرده و بدقولی نکنند.

 

بیشتر بخوانید:

فرصت طلایی برای تبریزی و آقایی

تگ ها


استقلال آرش برهانی امیرحسین فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال