آرش شرقی در آستانه پیوستن به پرسپولیس/ تیمی که سه گلر سوم دارد!

باشگاه پرسپولیس بعد از جذب ساسان زمانه و عضویت او در تیم امید پرسپولیس به رغم برخورداری از درویش وند به عنوان گلر سوم با حضور آرش شرقی گلر سابق ذوب‌آهن و سپاهان در تمرینات موافقت کرده است....

آرش شرقی در آستانه پیوستن  به پرسپولیس/ تیمی که سه گلر سوم دارد!

پرسپولیس یک گلر دیگر جذب می‌کند.

به گزارش خبرنگار مدال،  از ترکیه خبر می رسد که احتمال دارد آرش شرقی که همچون درویش وند  گلر زیر 23سال محسوب می شود  هم جذب شود و در بازگشت پرسپولیس از ترکیه قرارداد ببندد.

بدین ترتیب پرسپولیس علاوه بر بیرانوند و رادو سه گلر سوم خواهد داشت و این دقیقا یعنی خرید بازیکن در پست هایی که ترافیک بازیکن را شاهد هستیم. درست مثل سه خرید بزرگسالان!

 البته فعلا مشخص نیست چرا   ساسان زمانه گلر فصل قبل استقلال که گفته می شود از کیفیت خوبی هم برخوردار است در تمرینات تیم بزرگسالان جایی ندارد و باشگاه گلر زیر 23سال برای تست به ترکیه می فرستد. آیا زمانه که پیوستن او از استقلال به پرسپولیس جنجال هایی را به همراه داشت خلاف تاکید خیلی ها کیفیت خوبی ندارد؟ آیا اصلا سیدی مربی گلرهای پرسپولیس زمانه را دیده؟ هر چه هست پرسپولیس در صورت جذب آرش شرقی سه گلر سوم خواهد داشت همانطور که در وینگر چپ چهار بازیکن تخصصی دارد و در وینگر راست هم  همین تعداد بازیکن را با خرید احمد زاده خواهد داشت و در دفاع وسط هم شرایط مشابه را باید تجربه کند در حالی که کالدرون هر روز سراغ مهاجم جدید را از باشگاه می گیرد.

اخبار مرتبط:

اولتیماتوم کالدرون به سرخ‌ها در گرین پارک

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس پرسپولیس آرش شرقی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال