آرمات: به پیروزی نیاز داشتیم/ نفرزاده: بازی تماشایی و برابری بود

مسعود آرمات پس از پیروزی تیمش مقابل تیم والیبال آذرباتری ارومیه گفت: به پیروزی با تیم های هم رده خود نیاز داریم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم شهرداری قزوین با نتیجه سه بر یک تیم آذر باتری ارومیه را شکست داد.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین پس از پیروزی تیمش مقابل آذرباتری ارومیه گفت: پس از دو باخت مقابل تیم‌های سیرجان و شهداب یزد بازیکنانم از نظر روحی و روانی افت شدید داشتند. در مدت زمان کوتاه هماهنگی کمی بین دو بازیکن خارجی انجام و تیم را از نظر روحی روانی ارتقا دادیم.

آرمات ادامه داد: سعی ما بر این است تا در رقابت با تیم‌های که هم رده خودمان هستند مثل تیم آذرباتری هر سه امتیاز را کسب کنیم در پایین جدول با این تیم‌ها جنگ داریم. نیاز به هر سه امتیاز بازی داشتیم تا شرایط روحی روانی تیم بهتر شود. خوشحالم پیروز شدیم، چیزی از ارزش‌های آذرباتری کم نشد. برای بازی مقابل تیم هراز آماده خواهیم شد.

فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه پس از شکست تیمش گفت: از بازیکنانم به خاطر تلاش و سعی شأن تشکر می‌کنم، بازی زیبا و جوانمردانه را به نمایش گذاشتند. به تیم آذرباتری ارومیه نیز تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه اظهار داشت: بازی تماشایی و پایاپای بود، در ست نخست پیروز شدیم، در ست سوم نیز به خاطر کم تجربگی بازیکنان باختیم و تیم آذرباتری به بازی برگشت. در ادامه سعی کردیم اما بازیکن خارجی قزوین باتجربه در امتیازهای حساس عمل کرد تا به کمک تیم آذرباتری بیاید. از اینکه بازیکنانم تا امتیاز آخر جنگیدند از عملکرد شأن راضی هستم.

بیشتر بخوانید:

پیروزی سخت شاگردان عطایی مقابل ورامین/ شکستی دیگر برای آذرباتری

فرمانبردار نیستم/ به عنوان نفر دوم در تیم ملی کار نمی کنم

 

 

تگ ها


والیبال مسعود آرمات فرهاد نفرزاده والیبال