آرمات: چرا پیام از لیگ والیبال حذف شد؟

سرمربی تیم والیبال پیام گفت: چرا مسئولان پیام را به دلیل بدهی از لیگ کنار گذاشتند، اما برخوردی با تیم خاتم نمی‌شود؟...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ مسعود آرمات در مورد حذف تیم والیبال پیام از رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: قرار بود مسئولان باشگاه تا تاریخ  مشخصی بدهی‌های خود را پرداخت کنند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد و فکر می‌کنم به همین دلیل مسئولان فدراسیون تصمیم گرفتند این تیم را حذف کنند.

وی ادامه داد: من فقط از یک نکته تعجب می‌کنم؛ آن هم اینکه چرا بدهی‌های تیمی همچون پیام به چشم می‌آید و کسی در فدراسیون بدهی‌های تیم خاتم را نمی‌بیند. من فصل گذشته در اردکان بودم و حالا به همراه چند نفر از بازیکنان به دنبال طلب خود هستیم، اما به نتیجه‌ای نمی‌رسیم.

سرمربی تیم والیبال پیام ادامه داد: مگر مدل بدهی‌ها فرق می‌کند؟ یکی از شروط ثبت نام در لیگ تسویه حساب با بازیکنان و مربیان بود که تیم خاتم این کار را نکرده است، اما در شرایط مشابه تصمیم به حذف پیام گرفتند. امیدوارم اگر قانونی تصویب می‌شود برای همه تیم‌ها به صورت یکسان اجرا شود.

به گزارش فارس، مسعود آرمات نیم فصل اول سال گذشته در تیم والیبال خاتم اردکان حضور داشت که به دلیل برخی مشکلات از این تیم جدا شد. وی برای فصل پیش‌رو با مسئولان تیم پیام مشهد به توافق رسیده بود که این تیم به دلیل عدم پرداخت بدهی‌ها از رقابت‌های لیگ کنار گذاشته شد.

بیشتر بخوانید:

توافق پاسور مونته‌نگرویی با خاتم اردکان

پیش‌نویس برنامه مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام شد

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران والیبال