آرنولد: قهرمانی مجدد لیورپول به مراتب سخت‌تر است

ترنت الکساندر آرنولد ستاره لیورپول می‌گوید دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ برتر برای این تیم بسیار دشوار خواهد بود چرا که همه تیم‌ها امسال لیورپول را هدف خواهند گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، ترنت الکساندر آرنولد ستاره جوان لیورپول می‌گوید بازیکنان این تیم می‌دانند که در فصل پیش رو دفاع از عنوان قهرمانی شان در لیگ برتر تا چه حد دشوار خواهد بود چرا که شکی نیست همه تیم‌های انگلیسی تمام سعی شان را خواهند کرد تا مانع از قهرمانی مجدد قرمزهای آنفیلد شوند.

شاگردان یورگن کلوپ فصل گذشته با اقتدار کامل قهرمان لیگ برتر شده و به دوری سی ساله این تیم از جام قهرمانی خاتمه دادند. لیورپول فصل جدید لیگ برتر از فردا شنبه با بازی مقابل لیدز در آنفیلد آغاز خواهد کرد. موفقیت‌های لیورپول در ۱۸ ماه گذشته این تیم را در انگلیس به یک غول بزرگ تبدیل کرده و این باعث شده همه تیم‌ها برای نشان دادن خود مترصد نتیجه گرفتن مقابل مرسی سایدی‌ها باشند.

الکساندر آرنولد در گفتگو با اسکای گفت: " هدف ما تنها این نیست که امسال بیشتر گل بزنیم یا امتیازهای بیشتری بدست بیاوریم. ما باید به عنوان یک تیم بهتر بشویم و رشد کنیم و در یک مسیر رو به پیشرفت پیروزی‌های بیشتر و بیشتری بدست بیاوریم. ما باید این ذهنیت را حفظ کنیم چون این کلیدی بوده که باعث شده به اینجا برسیم".

دفاع راست لیورپول در ادامه گفت: " ما می دانیم که به عنوان مدافع قهرمانی همه نگاه ها به ما است و هر تیمی که مقابل مان قرار بگیرد انگیزه دو چندان دارد. برای همین باید به ذهنیت موفق مان وفادار بمانیم و به مرحله بعدی پیشرفت مان قدم بگذاریم. قهرمانی در دو سال پیاپی به مراتب سخت تر از یک بار قهرمانی است".

تگ ها


ترنت الکساندر-آرنولد لیورپول