آرون رمزی فرشته نجات ونگر

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: از 6-5 سال قبل بود که رابطه عجیب بین گلزنی های رمزی و مرگ آدم های معروف کشف شد و در حالی که در ابتدا همه چیز به ترول های اینترنتی ختم می شد اما این روند به اندازه ای ادامه پیدا کرد که خیلی ها به آن اعتقاد پیدا کردند ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: از 6-5 سال قبل بود که رابطه عجیب بین گلزنی های رمزی و مرگ آدم های معروف کشف شد و در حالی که در ابتدا همه چیز به ترول های اینترنتی ختم می شد اما این روند به اندازه ای ادامه پیدا کرد که خیلی ها به آن اعتقاد پیدا کردند. به این ترتیب، از اسامه بین لادن استیو جابز تا رابین ویلیامز و دیوید بووی در صف قربانیان این ستاره ولزی قرار گرفتند؛ حتی او پیش از حمله های تروریستی هفته قبل منچستر هم موفق به گلزنی شده بود تا این اتفاق هم به پایان او نوشته شود.

اما هرچقدر گلزنی های او برای سلبریتی ها ترسناک است، برای ونگر یادآور دو قهرمانی از سه قهرمانی اخیرش در رقابت های جام حذفی است.

در سال 2014 آرسنال فینال FA Cup را مقابل هال سیتی برگزار کرد. تنها 10 دقیقه از بازی سپری شده بود که هال به دو گل رسید اما گل های سانتی کاسورلا و لورن کوشیلنی باعث شد تا بازی به وقت های اضافه برود. در حالی که بازی به پایان نزدیک می شد، رمزی در دقیقه 109 گل پیروزی آرسنال را به ثمر رساند تا ونگر بعد از نزدیک به یک دهه، قهرمانی در یک جام را تجربه کند.

این اتفاق شب گذشته هم تکرار شد. توپچی ها بعد از یک نیمه سراسر هجومی و از دست دادن موقعیت های متعدد، با گل دیگو کاستا غافلگیر شدند اما فقط سه دقیقه بعد، رمزی دقیقا در جایی که باید حضور داشت و ارسال الیویه ژیرو را تبدیل به گل قهرمانی آرسنال کرد.

به این ترتیب، او توانست دومین گل قهرمانی را برای آرسنال در 4 سال اخیر به ثمر برساند؛ گل هایی که برای خیلی نگران کننده است اما حداقل کمک کرده تا دست ونگر در مقابل منتقدان خیلی هم خالی نباشد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال