آرژانتینی ها به ریاض رسیدند

اردوی تیم ملی آرژانتین در شهر ریاض با ورود آخرین ستاره های دعوت شده برای تورنمنت چهارجانبه عربستان کامل شد ......

اردوی تیم ملی آرژانتین در شهر ریاض با ورود آخرین ستاره های دعوت شده برای تورنمنت چهارجانبه عربستان کامل شد.

به گزارش مدال، تورنمنت چهارجانبه و تدارکاتی ریاض در شرایطی از پنجشنبه شب آغاز می شود که آرژانتین به عنوان یکی از تیم های حاضر در این تورنمنت از دو روز قبل اردوی خود را در پایتخت عربستان با بازیکنان دعوت شده از لیگ داخلی این کشور برپا کرد.

رسانه های عربستان در پوشش اخبار برگزاری اردوی این تیم در ریاض از ورود ستاره های سرشناس آلبی سلسته به این شهر و پیوستن به سایر بازیکنان حاضر در اردوی آرژانتین خبر دادند که از جمله این ستاره ها می توان به مائورو ایکاردی و لوتارو مارتینز از اینترمیلان، پائولو دیبالا از یوونتوس  و ... اشاره کرد که دیروز با اسکورت ویژه وارد شهر ریاض شدند.

جالب این که تصویر سلفی پائولو دیبالا با یکی از هم تیمی هایش در هتل محل اقامت کاروان آرژانتین در شهر ریاض که نمایی بسته از پایتخت عربستان را به تصویر می کشید سرو صدای زیادی در محافل خبری و شبکه های اجتماعی به راه انداخت تا این بازیکن سرشناس آرژانتینی در صدر اخبار قرار بگیرد.

آرژانتین در اولین بازی تورنمنت چهارجانبه ریاض به مصاف تیم ملی عراق یکی از رقبای ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 خواهد رفت.

گفتنی است آرژانتین بدون مسی در این تورنمنت شرکت می کند. در دیدار عراق با این تیم نیز همام حضور ندارد اما بشار در این مسابقه بازی می کند.

تگ ها


آرژانتین فوتبال