آرین روبن: علاقه‌ای به مربیگری ندارم

آرین روبن، ستاره سابق بایرن مونیخ مدعی شد علاقه‌ای به حضور در دنیای مربیگری ندارد...

به گزارش مدال، بعد از سپری کردن ده سال درخشان در بایرن مونیخ، آرین روبن در پایان فصل قبل از فوتبال خداحافظی کرد. این ستاره هلندی مدعی شد بعد از ترک بایرن مونیخ پیشنهادهای زیادی داشته، اما در نهایت به این نتیجه رسیده از فوتبال خداحافظی کند.

آرین روبن گفت: "من علاقه ندارم در آینده در بالاترین سطح سرمربی بشوم و می‌خواهم کمی از فوتبال فاصله بگیرم. من بعد از ترک بایرن مونیخ پیشنهادهای زیادی داشتم و به بعضی از آنها به طور بسیار جدی نگاه کردم. حتی چند جلسه با تیم‌های خواهانم داشتم و به صحبت باشگاه‌ها گوش کردم، اما در نهایت تصمیم گرفتم به دوران حرفه‌ای خود پایان دهم.

رسیدن شماره 10 به فیلیپ کوتینیو؟ من در این موارد بسیار آسان می‌گیرم. فقط بهترین ها را برای باشگاه می‌خواهم و وقتی یک بازیکن جدید می‌آید و شماره 10 را می‌خواهد، من چه می‌توانم بگویم؟ آیا باید بگویم نه، لطفا شماره 10 را برای یک سال دیگر برای من نگه دارید؟

کوتینیو بازیکنی با پتانسیل بالا است. اما او به یک کشور جدید و باشگاه جدید آمده و بنابراین باید مدتی به او فرصت دهید. کوتینیو چند هفته است راهی بایرن شده و او بازی‌های زیادی برای این تیم انجام خواهد شد.

احتمال نیمکت‌نشینی توماس مولر؟ برای من او بازیکن بسیار مهمی است و من هوادار بزرگ توماس مولر هستم. او ویژگی‌هایی دارد که هیچ بازیکن دیگری در تیم ندارد. او همیشه بهترین فضاها را پیدا می‌کند و برای من یکی از اولین نام‌های بایرن مونیخ خواهد بود."

اخبار مرتبط:

بایرن مونیخ ۳ - ۰ شالکه؛ قدرت‌نمایی باواریایی‌ها با درخشش لواندوفسکی

تگ ها


باواریایی‌ها فوتبال جهان اسطوره بایرن مونیخ آرین روبن فیلیپه کوتینیو بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال