آرین روبن: پسرم در تیم جوانان بهتر از تیم آنچلوتی تمرین دیده است

به گزارش مدال به نقل از طرفداری به نقل ازکیکر،کارلو آنچلوتی پس از کسب نتایج نه چندان مقتدرانهاز باشگاه بایرن مونیخ اخراج شد ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری به نقل از کیکر، کارلو آنچلوتی پس از کسب نتایج نه چندان مقتدرانه از باشگاه بایرن مونیخ اخراج شد. به گفته اولی هوینس 5 بازیکن این تیم در اخراج کارلو آنچلوتی نقش داشته اند. به نظر می رسد این مربی نتوانسته است با زبان آلمانی با بازیکنان تیم صحبت کند و تنها به صورت مستقیم با تیاگو، هامس و مارتینز توانسته ارتباط برقرار کند و سر میز غذا خوری نیز این مربی همیشه به دلیل مشترک بودن غذای ایتالیایی - اسپانیایی روی یک میز با هامس رودریگر و تیاگو غذا خورده است و بیشتر با این دو ارتباط برقرار کرده است تا بازیکنان دیگر تیم. همین موضوع باعث خشم بعضی از بازیکنان تیم بایرن مونیخ شده است. از طرفی دیگر مانوئل نویر، بواتنگ و روبن بار ها نزد رومنیگه از تمرینات بیش از حد آسان کارلو آنچلوتی شکایت کردند.

این رسانه ادعا می کند که آرین روبن مهمترین شخص در اخراج کارلو آنچلوتی از باشگاه بوده است. این بازیکن درباره تمرینات سرمربی اش گفته است:

پسرم در تیم جوانان بهتر از تیم آنچلوتی تمرین دیده است!

مسئله دیگر سیگار کشیدن اعضای کادر فنی بوده است. به نظر می رسد حتی جیوانی مائوری، مربی بدن سازی که کارلو آنچلوتی استخدام کرده بود نیز در رختکن سیگار کشیده است. بازیکنان از اینکه این مربی بدن ساز برای گرم کردنشان فقط سه دقیقه به آن ها مهلت داده است، نیز از او شکایت کرده بودند. بیشتر بازیکنان بایرن مونیخ به همین دلیل میخواستند تمرینات اضافی را خودشان انجام دهند ولی کارلو آنچلوتی حتی اجازه این کار را هم به آن ها نمی داد!

 اولی هونس درباره موضوعات پیش آمده بین بازیکنان و کادر فنی می گوید:

من در زندگی ام یک چیز را خیلی خوب یاد گرفتم آن هم این است که " حضور دشمنی که در خانه توست بسیار خطرناک تر از دشمنان دیگر است" کارلو آنچلوتی بازیکنان بایرن مونیخ را به دشمن خود تبدیل کرده بود پس ما هم او را برکنار کردیم!

 

 

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال