آزادکاران المپیکی در دل کوه

آزادکاران المپیکی ایران که روزهای پایانی اردوی آماده سازی خود را سپری می کنند صبح دیروز6مرداد به ارتفاعات تهران رفتند تا یک جلسه کوهپیمایی و تمرین در هوای آزاد را پشت سر بگذارند ......

آزادکاران المپیکی ایران که روزهای پایانی اردوی آماده سازی خود را سپری می کنند صبح دیروز6مرداد به ارتفاعات تهران رفتند تا یک جلسه کوهپیمایی و تمرین در هوای آزاد را پشت سر بگذارند.

در این مرحله از تمرینات که علاوه بر آمادگی جسمانی، باعث ایجاد انگیزه و تنوع در روند آماده سازی شاگردان خادم تا المپیک را نیز به همراه داشت، ملی پوشان ایران همراه با رسول خادم و مربیان کادر فنی به صعود از ارتفاعات غربی تهران پرداختند.

نکته جالب توجه اینکه رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران نیز با پشت سرگذاشتن روند درمانی خود، حسن رحیمی، میثم نصیری، حسن یزدانی، علیرضا کریمی، امیر محمدی و کمیل قاسمی را در کوهپیمایی همراهی کرد و نشان داد تا رسیدن به آمادگی مطلوب تا المپیک فاصله زیادی ندارد.

 آزادکاران المپیکی دیروز نیز یه جلسه تمرین در آکادمی ملی المپیک پشت سر گذاشتند.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در المپیک از روز سوم مردادماه در خانه کشتی اردو زدند و طبق برنامه تا زمان اعزام در این مرحله از اردو حضور خواهند داشت.

 مسابقات کشتی آزاد بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو طی روزهای ۲۹ تا ۳۱ مردادماه برگزار می‌شود.

تگ ها


اخبار روز