آزادکاران پنج وزن دوم از امروز به میدان می‌روند

مراسم وزن کشی پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان در شهر اوفا روسیه برگزار شد و این مدعیان از صبح امروز به مصاف هم خواهند رفت....

همچنین مراسم وزن کشی پنج وزن نخست نیز برگزار شد و عرفان الهی و محمد نخودی در اوزان ۷۰ و ۷۹ کیلوگرم عصر امروز برای کسب مدال طلا و حسن عبادی و علیرضا عبداللهی در اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم برای کسب مدال برنز به روی تشک می‌روند.قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم رحمان عموزاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با بارتوز سولتیس از لهستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران آذربایجان و قزاقستان و حریف ازبکستانی می‌رود. در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم سبحان یاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف استامبول ژانیبک اولو از قرقیزستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده دیدار میان نمایندگان آفریقای جنوبی و لتونی مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با جاشوا مورودیون از آلمان مبارزه می‌کند و در صورت شکست این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان نمایندگان هند و روسیه مصاف خواهد داد. در این وزن ۱۴ شرکت کننده حضور دارد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با موحامد گیمری از ترکیه مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف، در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران مغولستان و ارمنستان می‌رود. در این وزن ۱۹ نفر شرکت کرده اند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم علی اکبرپور در دور اول با ارسلانبک توردوبکوف از قرقیزستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران کشورهای ترکیه و روسیه می‌رود. در این وزن ۱۵ نفر شرکت کرده اند.

تگ ها


آزاد کشتی کشتی