آزادی: در مقابل پرسپولیس فقط به برد فکر می‌کنیم

محمدرضا آزادی بازیکن جوان تیم وفتبال تراکتور تبریز اذعان داشت که فقط برد مقابل پرسپولیس در هفته دوم می@تواند آن‌ها را راضی کند....

آزادی: در مقابل پرسپولیس فقط به برد فکر می‌کنیم

به گزارش مدال، آزادی با اشاره به تساوی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان در هفته اول لیگ برتر گفت: ما بازی سختی داشتیم و از طرفی گرمای هوا هم برای ما مشکل‌ساز شد، این درست است که یک امتیاز گرفتیم ولی این تساوی برای تراکتور راضی‌کننده نبود. ما شرایط سختی در مسجدسلیمان داشتیم ولی چند موقعیت خوب را هم از دست دادیم، همیشه بازی اول سختی‌های خاص خودش را دارد ولی تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیریم.

مهاجم تراکتور در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول دارد این تساوی برای هواداران تیمش راضی‌کننده نیست؟» تاکید کرد: اگر قهرمانی می‌خواهیم باید ببریم و فرقی ندارد که در خانه یا بیرون از خانه بازی کنیم. می‌دانیم که هواداران هم از تیم ما برد می‌خواهند و امیدوارم در بازی‌های آینده آنها را خوشحال کنیم.

آزادی با اشاره به دیدار مقابل پرسپولیس در هفته دوم تصریح کرد: ما میزبان هستیم و از حمایت هواداران تراکتور بهره خواهیم برد، پرسپولیس هم برای ما قابل احترام است ولی به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم. برابر پرسپولیس به تساوی هم راضی نیستیم و در بازی‌های خانگی باید امتیازهای کامل را کسب کنیم.

بیشتر بخوانید:

روایت زندگی سرشار از ماجرای کوین فورچونه خرید جدید تراکتور

تگ ها


محمدرضا آزادی تراکتور پرسپولیس پرسپولیس تراکتور تراکتور-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال