آزادی پرماجرای برای پورموسوی برابر سرخابی‌ها

سرمربی نفت آبادان برخلاف حضور قبلی‌اش در آزادی، اینبار برابر استقلال به نتیجه دست یافت....

به گزارش "ورزش سه"، سیروس پورموسوی که توانسته با قبول هدایت نفت آبادان این تیم را در مدار کسب نتیجه قرار دهد، در جدال با استقلال تیمش توانست به یک امتیاز ارزشمند دست یابد.

نفت آبادان که بعد از روزهای موفق در نیم فصل گذشته با دراگان اسکوچیچ، در ادامه شرایط را علیه خود دید تا روند نزولی در سقوط در جدول را در پیش بگیرد، در این فصل علیرغم جدایی مهره‌های صاحبنام خود توانسته عملکرد خوبی از حیث کسب نتیجه در پایان هفته پنجم دنبال کند.

آنها طی دیدارهای اخیر با دستیابی به دو برد و دو تساوی و یک شکست و با هشت امتیاز اکنون با هشت امتیاز شرایط خوبی را دنبال کنند. سیروس پورموسوی سرمربی سال قبل تیم جوانان ایران که در بازگشت به لیگ روی نیمکت پارس جنوبی قرار گرفته بود، فصل گذشته را با خاطره‌ای تلخ در جدال با استقلال به پایان رساند. او که پیش از بازی برابر این تیم از انگیزه‌های خاص خود در این تقابل خبر داده بود، موفق شد در یک نمایش موفق برابر حریف خود، به یک امتیاز ارزشمند دست یابد و این در حالی بود که اگر واکنش دیدنی رشید مظاهری نبود، شاید شرایط کاملا به کام برزیلی‌های فوتبال ایران رقم می‌خورد.

شاگردان پورموسوی یک بار هم توسط طالب ریکانی به گل دست یافتند که کمک داور در تصمیمی که شاید تنها کارشناسان داوری بتوانند به آن پاسخ دهند، آن را به دلیل آفساید رد کرد. سرمربی نفت آبادان که تیمش به دلیل عدم هماهنگی در اولین حضور در آزادی در جدال با پرسپولیس یک شکست تلخ را متوجه خود دید، اینبار موفق شد با تساوی از جدال با استقلال خارج شود. نکته قابل توجه اینکه در دیدار با پرسپولیس نیز پنالتی بحث برانگیز شاگردان یحیی گل محمدی زمینه ساز شکست نفت آبادان را فراهم ساخت و در صورتی که اینبار هم آفساید علیه گل این تیم اشتباه بوده باشد، حسرت پورموسوی را بیشتر خواهد کرد.

تگ ها


صنعت نفت آبادان سید سیروس پور موسوی