آزمون: اتفاقات بین من و روبین کازان را به فال نیک می‌گیرم

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه گفت: هرچه دارم از قربان بردیف است و او مرا به این سطح رساند ......

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه گفت: هرچه دارم از قربان بردیف است و او مرا به این سطح رساند.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار ورزشی  خبرگزاری  تسنیم، سردار آزمون در گفت وگو با برنامه «ورزش ایران» رادیو ایران در خصوص جدایی اش از روستوف پس از روزهای خوبی که در این تیم داشت، گفت: تصمیم خیلی سختی بود که از روستوف جدا شوم، چون عاشقانه این تیم را دوست داشتم. اکنون هم تیم روستوف را دوست دارم و احترام خاصی برای آن قائلم.

وی افزود: دو سال از بهترین روزهای ورزشی ام را در این تیم داشتم و تیمی یکدل داشتیم. به هر حال فوتبال است و برخی روزها باید برای آینده و پیشرفت برنامه داشت. من حس کردم اگر از روستوف جدا شوم، می توانم برای آینده ام بهتر پیشرفت کنم، اما در مجموع جدایی از روستوف اتفاق سختی بود.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه درباره اینکه به تیمی برگشت که فوتبالش را در اروپا از آنجا آغاز کرده بود و سال گذشته هم این باشگاه از او شکایتی داشت که همین مسئله بازگشت آزمون به روبین کازان را عجیب کرد، اظهار داشت: خب همان طور که گفتید من اولین تیمم در اروپا، روبین کازان بود. هر جایی هم بروم اول از همه حرف از روبین کازان می زنم. درست است یکسری اتفاقات هم افتاد، اما من این اتفاق را به فال نیک می گیرم. اکنون هم با این باشگاه قرارداد جدید بستم و فکر می کنم این حرفه ای است که وقتی قرارداد جدید دارم، کار جدیدی انجام دهم. تمام تلاشم را می کنم به روبین کازان کمک کنم و برای پیشرفت خودم هم این تیم سکوی پرتابی باشد.

آزمون درباره پیشنهاد لاتزیو و اینکه چه اتفاقاتی در این خصوص افتاد، گفت: من تاکنون صحبتی از پیشنهاد لاتزیو نکرده بودم، اما این باشگاه حتماً با باشگاه روبین کازان در این خصوص صحبت کرده است. من با روبین کازان قرارداد دارم و به قراردادم هم پایبندم.

وی درباره مسائل حاشیه سازی همچون خبر قرارداد 10 ساله او با قربان بردیف که باعث ناراحتی اش هم شده بود، خاطرنشان کرد: چیزی که شایعه است و حقیقت ندارد، باعث ناراحتی می شود. آدم انتظار خیلی چیزها را ندارد، به خصوص وقتی از طرف مقابلش شناخت داشته باشد. این مسائل بچه گانه است و من نمی خواهم در این خصوص صحبت کنم، اما من هرچه دارم از قربان بردیف است و او مرا به این سطح رساند

تگ ها


اخبار روز فوتبال