آزمون: از مقایسه با دیگران خسته شده‌ام

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می گوید از اینکه من را با بازیکنان بزرگ دنیا مقایسه میکنند خسته شده ام ......

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می گوید از اینکه من را با بازیکنان بزرگ دنیا مقایسه میکنند خسته شده ام. ​​​​​​​

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"،  سردار آزمون پیش از تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر تیم شرایط خوبی دارد و همه بازیکنان آمده اند و آمادگی بالاست. سه چهار روز دیگر هم بازی مان را با ازبکستان برگزار می کنیم. آمادگی کل تیم بالاست و فکر می کنم که کادر فنی هم از شرایط رضایت داشته باشد. امیدوارم بتوانیم مقابل ازبکستان به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به سوالی که در رابطه با شباهت گل او به مونته نگرو و گل های زلاتان گفت: این حرف ها چیست. آدم یک لحظه تصمیم می گیرد چه کاری کند و همان کار را انجام می دهد. حالا نمی دانم این گل شبیه چه کسی می شود. دفعات قبلی که گل های من شبیه افراد دیگری بود. هر دفعه یک چیزی می گویند و خود من واقعاً از این مقایسه ها خسته شده ام، دیگر نمی دانم چه بگویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این مسئله که "شاید بهتر باشد بگوییم گل های سردار آزمونی است"، خاطرنشان کرد: نه، برای من فرقی ندارد. من سعی می کنم خودم باشم و بهتر است که این گونه باشد، چون هر کاری می کنیم، سردار شبیه یک نفر می شود

آزمون درباره اینکه به ششمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی تبدیل شده و از نظر کیفی هم با علی دایی یک صدم کم آورده است و چقدر روی رکورد زدن برنامه ریزی کرده است، اظهار داشت: من اصلاً برنامه ریزی نکرده ام که بخواهم رکورد کسی را بزنم. درست است الآن هم ششمین گلزن برتر ایران هستم و این باعث افتخار من است بین بزرگان فوتبال ایران باشم. برنامه ریزی من هم این است که به تیم ملی کمک کنم و این نه برنامه من، بلکه برنامه تمام بازیکنان تیم ملی است.

وی در خصوص اینکه پیروزی مقابل ازبکستان صعود ایران به جام جهانی را رقم می زند و چقدر امیدوار است او زننده گل صعود ایران به جام جهانی باشد تا نامش کنار نام خداداد عزیزی، محمد نصرتی و رضا قوچان نژاد قرار بگیرد، گفت: هرکسی گل بزند و باعث صعود تیم ملی شود، قطعاً خوشحال کننده است. اول از همه تلاش همه بچه ها و به خصوص من این است به تیم ملی کمک کنیم تا نتیجه بازی با ازبکستان به نفع ما شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال