آزمون: ایران می‌خواهد مثل کره ۲۰۰۲ باشد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از سایت گل کره جنوبی، بعد از درخشش سردار آزمون و صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مهاجم جوان ایرانی ابراز امیدواری کرد تیم ملی ایران بتواند مانند کره جنوبی در سال ۲۰۰۲ عمل کند و بهترین نتیجه تیم های آسیایی را کسب کند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از سایت گل کره جنوبی، بعد از درخشش سردار آزمون و صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مهاجم جوان ایرانی ابراز امیدواری کرد تیم ملی ایران بتواند مانند کره جنوبی در سال ۲۰۰۲ عمل کند و بهترین نتیجه تیم های آسیایی را کسب کند.

کره جنوبی در سال ۲۰۰۲ موفق شد در رده چهارم جام جهانی قرار گیرد و بهترین نتیجه تیم های آسیایی را در این رقابت ها کسب کند.

سردار آزمون ۲۲ ساله که با گل های خودش کمک زیادی به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی کرد، محصول آکادمی سپاهان در ایران است. در حالی که خیلی ها انتظار دارند که آزمون در  تیمی بزرگ بازی  کند او هم چنان در روستوف روسیه بازی می کند.

او درباره حضور در تیمی بزرگ و معتبر، گفت : من به شخصه دوست دارم که در یک باشگاه بزرگ در اروپا بازی کنم  ولی مهم این است که در بهترین زمان ممکن این تصمیم را بگیرم. خودم فکر می کنم در آینده ای نزدیک این اتفاق رخ دهد و به تیمی بزرگ در اروپا بپیوندم.

مهاجم گلزن تیم ملی فوتبال ایران در ادامه درباره حضور در جام جهانی روسیه، گفت : رقابت با بهترین بازیکنان جهان در جام جهانی رویایی است که خیلی دوست دارم به آن برسم. جام جهانی سکوی پرتابی برای من خواهد بود. من امیدوارم که در این جام جهانی بتوانیم به مراحل پایانی صعود کنیم و مانند کره جنوبی که در جام جهانی ۲۰۰۲ چهارم شد عمل کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک