آزمون تلخ در روبین‌کازان؛ مرگ تدریجی یک رویا

وبسایت رسمی برنامه نود -فصل جدید قرار بود برای سردار آزمون بسیار رویایی تر باشد اما این اتفاق نیفتاد ......

وبسایت رسمی برنامه نود - فصل جدید قرار بود برای سردار آزمون بسیار رویایی تر باشد اما این اتفاق نیفتاد. حضور در روبین کازان بخشی از این رویا را برهم زد. خبری از رویاهای بزرگ لاتزیو و لیورپول نبود، باز هم مقصد به یک جا رسید، قربان دردیف و این بار روبین کازان.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت نود، برای ما ایرانی ها، همچنان درخشش آزمون و گل هایش می توانست رویا باشد اما از این بخش هم خبری نبود. بازیکن آماده این روزهای تیم ملی که یکی، پس از دیگری لیست بهترین مهاجمان ایران را رد می کند و پله پله بالاتر می رود، در باشگاهش شرایط خوبی ندارد. او ۸ هفته است که گلی برای تیمش به ثمرنرسانده است و البته نکته اصلی این است که در ترکیب اصلی تیمش حضور نداشته است. آزمون در روستوف تا هفته هشتم، دو بازی را به دلیل محرومیت از دست داد و در ۶ بازی باقی مانده در دو بازی فیکس بود. او در روبین کازان در ۸ هفته ابتدایی فقط در یک بازی ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشته است. او در هفته پنجم در ترکیب اصلی قرار گرفت و در ۷ بازی بعدی فقط حدود ۲۵۰ دقیقه بازی کرده است. او در این دقایق فقط یک پنالتی گرفته و هیچ عملکرد مثبت دیگری نداشت.

بنا به گفته سرمربی روبین کازان این بازیکن به دلیل مصدومیت بازی این هفته مقابل اسپارتاک مسکو را هم از دست خواهد داد و تا هفته نهم هم پایش به گل باز نخواهد شد. سردار در بازی ایران و روسیه، نشان داد گل نزدنش در روبین کازان ربطی به افت کیفیت نداشته و حالا، همه منتظرند تا ستاره تیم ملی رویایش در تیم باشگاهی هم آغاز کند. تا رویای لیگ انگلیس و ایتالیا هر چه زودتر به حقیقت پیوسته و دیگر از گزینه های تکراری تیم های روسی خبری نباشد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال