آزمون در میان بهترین بازیکنان مقدماتی جام جهانی

وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا با معرفی یک بازیکن از هر کدام از تیم های حاضر در گروه A مقدماتی جام جهانی، از سردار آزمون نیز تمجید کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مرحله پایانی و مقدماتی رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، از فردا به صورت رسمی برگزار می شود و تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود به مصاف تیم ملی سوریه می رود. این بازی فردا و از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.


در همین راستا، وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به معرفی برترین بازیکنان هر کدام از ۱۲ تیم حاضر در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی کرده که از گروه A، سردار آزمون به نمایندگی از ایران، در میان بازیکنانی قرار دارد که از نظر AFC، چشم ها به آنها دوخته شده و می توان از این افراد انتظار درخشش در این رقابت ها را داشت.


وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این زمینه نوشته است: دوازده تیم مرحله مقدماتی جام جهانی در آسیا را برای راهیابی به قطر، از روز پنج شنبه آغاز می کنند تا ۴ بلیط مستقیم صعود به جام جهانی را کسب کنند. پس از دور دوم طاقت فرسایی که به شدت تحت تأثیر همه گیری کووید -۱۹ قرار گرفت، مرحله پایانی آغاز می شود. به ما  بپیوندید تا نگاهی بیندازیم به بازیکنانی که می توانند نتیجه مسابقات تیم های خود در گروه A را تغییر دهند.
وب سایت AFC در ادامه به معرفی سردار آزمون پرداخته و نوشته است: تیم ملی ایران از نظر انتخاب بازیکنان هجومی دچار اختلال شده است، اما سردار آزمون به طور قطع به عنوان یک بازیکن آس و کلیدی در تیم ملی باقی می ماند.


فوق ستاره بازی های آسیایی یعنی آزمون از زمان پیوستن به زنیت سن پترزبورگ قهرمان لیگ برتر روسیه، برای سرگرمی گلزنی می کند و حتی برای تیم ملی نیز بهتر عمل کرده است. او با به ثمر رساندن ۷ گل در دور دوم مقدماتی جام جهانی، در ۵۵ بازی برای ایران ۳۷ بار گلزنی کرده است.


حریفان تیم ملی ایران اگر بخواهند در ماه های آینده در برابر آنها به نتیجه مناسب دست یابند باید تلاش زیادی انجام دهند، اما متوقف کردن ماشین گلزنی ۲۶ ساله، به عنوان اولویت اول حریفان ایران مدنظر قرار دارد.
این وب سایت در ادامه به معرفی ایمن حسین از عراق، سون هیونگ مین از کره جنوبی، حسن معتوق از لبنان، ابراهیم عالمة از سوریه و علی مبخوت از امارات پرداخته و آنها را مهره های کلیدی سایر تیم های حاضر در گروه A معرفی کرده است.


وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در پایان نیز با برپایی یک نظرسنجی از کاربران خود پرسیده است که به نظر شما کدام تیم چراغ صعود به جام جهانی قطر را روشن می کند. در این نظرسنجی آزمون با سایر بازیکنانی که نام برده شد، به رقابت می پردازد.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران سردار آزمون فوتبال