آزمون سخت ماهینی در ترکیه

حسین ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس که اخیرا از بند مصدومیت رها شده در تلاش است تا در اردوی ترکیه توانایی فنی خود را به گابریل کالدرون نشان دهد....

ماهینی در اردوی ترکیه به دنبال اثبات خود خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس روز گذشته محمدحسین کنعانی‌زادگان را جذب کرد تا تعداد بازیکن بزرگسال فعلی این تیم از حد مجاز بیشتر شود. اتفاقی که باعث شد از روز گذشته بار دیگر گمانه‌زنی‌ها در ارتباط با بازیکنان مازاد پرسپولیس افزایش یابد و در این میان برخی از حسین ماهینی به عنوان یکی از گزینه‌های خروجی پرسپولیس یاد کردند. این اتفاق با اعلام باشگاه پرسپولیس مبنی بر تداوم حضور ربیع‌خواه در این تیم قوت گرفت و حال ماهینی شرایط دشواری در این تیم دارد.
ماهینی که پس از سیدجلال دومین بازیکن مسن ترکیب پرسپولیس است در سمت راست خط دفاعی رقیبی سرسخت به نام مهدی شیری دارد. وی همچنین طی سال‌های اخیر تجربه بازی در پست مدافع میانی، مدافع چپ و هافبک دفاعی در ترکیب پرسپولیس را داشته و آچار فرانسه دفاعی این تیم بوده است. با این حال در حاضر پرسپولیس در تمامی پست‌های خط دفاعی به اندازه کافی بازیکن دارد و حال شاید چند پسته بودن ماهینی مزیتی برای وی نباشد.
با این حال پرونده کاپیتان دوم پرسپولیس هنوز بسته نشده چرا که وی در اردوی ترکیه حضور خواهد داشت و تلاش خواهد کرد به حضور خود در جمع پرسپولیسی‌ها تداوم ببخشد. وی یک مصدومیت سخت را پشت سرگذاشته و حال باید توانایی‌های فنی خود را به گابریل کالدرون آرژانتینی ثابت کند و باید دید در نهایت این مدافع 33 ساله در جمع پرسپولیسی‌ها ماندگار خواهد شد و یا پس از اردوی ترکیه از جمع بازیکنان پرسپولیس کنار خواهد رفت.

 

اخبار مرتبط:
گزارش تمرین پرسپولیس/ کالدرون به دنبال شناخت ترکیب اصلی
کالدرون مخالف حضور پرسپولیس در تورنمنت داخلی؟

تگ ها


پرسپولیس حسین ماهینی لیست مازاد لیست مازاد پرسپولیس اردوی پرسپولیس اردوی ترکیه پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال