آزمون : لاتزیو برو نیستم

امیر اسدی یاداشت به گزارش مد ......

امیر اسدی یاداشت

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی-سردار در لاتزیو. این خبری است که رسانه های ایتالیا و حتی روسیه به آن پرداخته و از توافق طرفین نوشته اند. در شرایطی که پیش بینی می شد با مخالفت رسمی باشگاه متمول شهر کازان پرونده کوچ ستاره تیم ملی ایران به لیگ های معتبر اروپایی حداقل تا بعد از جام جهانی بسته شده باشد انتشار خبری فوری در اسکای اسپورت ایتالیا آن هم به نقل از دو کارشناس سرشناس نقل و انتقالاتی، پروسه جدایی سردار از روبین و حضور این بازیکن در لاتزیو را وارد فاز جدیدی کرده است.
همچنین بنا به ادعای رسانه های منتسب به باشگاه لاتزیو، ایگلی تاره مدیر فوتبالی باشگاه لاتزیو با اختیار تام در پرونده جذب سردار در تلاش است تا ظرف چند روز آینده آزمون را به عنوان گزینه اول جانشینی کیتابالده مهاجم سیه چرده و در حال فروش به یوونتوس و اینترمیلان به جمع عقاب های رم اضافه کند. این رسانه حتی پا را فراتر گذاشته و مدعی شده مدیر لاتزیو در این راه با پدر سردار به عنوان مدیربرنامه های او به توافقی 15 میلیون یورویی برای 5 سال رسیده است و تنها توافق با سران باشگاه روبین باقی مانده تا این انتقال نهایی شود.
برخی دیگر از رسانه ها همچون رم نیوز، بوندس لیگا لایو و کالچومرکاتو نیز مدعی شدند این توافق ممکن است تا سقف 20 میلیون یورو نیز برسد، چون باشگاه روبین کازان بعد از حکم محرومیتی که اتحادیه فوتبال روسیه صادر و این باشگاه را از نقل و انتقالات تابستانی تا اطلاع ثانوی منع کرد هیچ بعید نیست با بالا رفتن پیشنهاد مالی، با فروش و جدایی سردار آزمون موافقت کند تا این انتقال رویایی فوتبال ایران تا چند روز آینده نهایی و سردار مسافر ایتالیا و باشگاه لاتزیو شود.
میان این همه اخبار، شاید سردار و پدرش بتوانند ابهام ها را برطرف کنند. خلیل آزمون که سال هاست کنار سردار حضور دارد و حامی نخست او محسوب می شود درباره توافق با لاتزیو می گوید:« روحم هم از این توافق خبر ندارد. من بارها گفته ام که سردار تا جام جهانی در روسیه می ماند و برای روبین کازان بازی می کند. به این اخبار هم توجه نکنید. چون هیچ کدام شان درست نیست
اما سردار آزمون. شاید اگر هر بازیکنی جای او بود با پیشنهاد بازی برای لاتزیو موافقت می کرد. به خصوص که این باشگاه مطرح ایتالیایی حاضر است مبلغی در حدود 18 میلیون یورو برای جذب او بپردازد. سردار اما فارغ از همه اخباری که در رسانه ها منتشر می شود به ادامه حضور در روبین کازان فکر می کند:« واقعا از این همه خبر خسته شدم. روزی نمی شود که از خواب بیدار شوم و خبری درباره انتقالم به باشگاهی جدید نشنوم. من تا جام جهانی در روبین کازان می مانم و به تیمی دیگر نمی روم. اینجا شرایط مناسب است و به همین دلیل ترجیح می دهم در روبین کازان بمانم و زیر نظر قربان بردی اف بازی کنم
این صحبت ها نشان می دهد که نه پدر آزمون و نه خود سردار توافقی برای حضور در لاتزیو انجام نداده اند. هر چند لاتزیو همچنان پیگیر جذب سردار است اما به احتمال فراوان او به رم نمی رود تا پیراهن لاتزیو را بپوشد.

 

 

تگ ها


اخبار روز لاتزیو فوتبال